Skocz do zawartości

Layout: taki troche dziennikarski digart


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. osobiście podoba mi sie ten layout. Prosty, czytelny, nie przesadziłeś z grafiką no i ładnie dobrałeś kolory. Nie rozumiem tylko czy to są dwie wersje layouta, czy poprostu zmienia się po zalogowaniu. Pozatym , aby lepiej to wyglądało dodałbym jeszcze ze dwie nowości i kilka artykułów do kolumny, żeby było to troche dłuższe. Oprócz tego zmniejszyłbym cień pod napisem Artykuł dnia: Lorem ipsum Jan Kowalski. No i koniecznie musisz pomysleć o jakiejś stopce. Cóż to tylko moje sugestie ;]. Chętnie zobacze inne projekty. Powodzenia ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy na pewno niebieski z zielonym to fajne zestawienie kolorów, wydaje mi się że nie bardzo (a przynajmniej w tych odcieniach nie bardzo). Ja bym ograniczył gamę kolorystyczną do 2 może 3 podstawowych kolorów/i poeksperymentował z nasyceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak byc, ze jak wrzucisz do przegladarki to wyjda bardzo szerokie marginesy i zrobi sie pusto.

nie wiem czy dobrze widze na monitorze z ktorego strone ogladam; jesli czcionka jest wygladzona, to radzilbym zobaczyc jak calosc bedzie sie prezentowac bez tego.

co do ukladu i reszty, to fajnie, prosto i bez zbednych udziwnien, podoba mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności