Skocz do zawartości

Talent on demand- nowa usługa Turbosquid


RK

Rekomendowane odpowiedzi

Turbosquid otworzył nowy projekt- coś w rodzaju "rynku" gdzie zleceniodawcy ogłaszają zapotrzebowanie na wykonanie tej czy innej pracy a graficy mogą składać oferty za ile i w jakim terminie ją wykonają. Całość nazywa się "Talent on demand" - nie wiem czy jest "dobra" czy "zła" (tym bardziej że sam pracując dla TS mogę mieć skrzywioną ocenę)- oceńcie sami:

 

http://www.turbosquid.com/Forum/Index.cfm/stgAct/ThreadList/intForumID/1389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nieuczciwych raczej nie- to zapewnia TS (dlatego są pośrodku- z czego zresztą o ile wiem biorą prowizję od zleceniodawcy). Niezdecydowanych- pewnie tak, mogą zorientować się ile kto bierze ale akurat to mogą zrobić nawet kontaktując się z artystami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbosquid otworzył nowy projekt- coś w rodzaju "rynku" gdzie zleceniodawcy ogłaszają zapotrzebowanie na wykonanie tej czy innej pracy a graficy mogą składać oferty za ile i w jakim terminie ją wykonają. Całość nazywa się "Talent on demand" - nie wiem czy jest "dobra" czy "zła" (tym bardziej że sam pracując dla TS mogę mieć skrzywioną ocenę)- oceńcie sami:

 

http://www.turbosquid.com/Forum/Index.cfm/stgAct/ThreadList/intForumID/1389

 

 

 

You are not authorized to access this function :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w ogóle beeee, i fujj. Ja powiem tak. Jeśli wykonanie jakiegoś zlecenia przebiega na zasadzie, Ty się narób, narobią się inni, a my sobie wybierzemy, to ja się wypisuję. Z prostego względu, często gęsto choćbyś nie wiem jak sobie flaki wypruwał, był przekonany, że spełniłeś wszystkie warunki, wykazałeś się inwencją, Twój projekt potrafi zainteresować, wygrać może coś o kilka półek niżej, bo klientowi nie wiadomo czemu, to się spodoba. Fakt, potrzeba tutaj wiele obiektywizmu, trochę dystansu, pokory, ale jednak chyba każdy nie raz już się przekonał jak bardzo niezrozumiałe potrafią być decyzje klienta w sprawie wyboru projektu/organizatora konkursu przy wyborze laureata.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch- jakie: ty się narób ? Podajesz swoją cenę i termin, ewentualnie link do portfolio. Na podstawie cen/linków wybierają wykonawcę i wtedy dopiero robisz. Inaczej byłoby idiotycznie- nie wiem jaki osiołek robiłby bez kontraktu, może chiński hobbysta.

 

Master- ma nawet więcej ale dopiero teraz ruszyło na tyle żeby było sens o tym mówić, wcześniej zleceń było co kot napłakał- teraz można coś wybrać. Fakt że zwykle to jakieś głupoty w stylu konwersja czy rendering, nic kreatywnego ale zawsze coś

Edytowane przez RK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności