Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon


adrian2608

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy poważny projekt ,jest to mój prywatny pomysł żadne zlecenie ,tak o dla przyjemności i w celach treningowych ,lecz nie zmienia to faktu ,że efekt końcowy ma być zadowalający ,proszę o rady szczególnie dotyczące oświetlenia itp, render bez obróbki w PS.

 

 

fe3dc80030ab46b0.png

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całość zapowiada się ciekawie. Skoro salon, to nie bardzo przypadają mi te blaty, wygląda trochę jak bar (ale nie będę podważał koncepcji). Parkiet chyba się powtarza. Dobry bump na ścianach, chociaż na prawej części wygląda na mniejszy. Reszta mi się podoba. Pracuj nad materiałami. Czekam na up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie zapowiada sie kicz no ale spoko po co te blaty barowe ?

A i ten ~`lezak` wyglada bez sensu jakby lewitowal albo trzymal sie na 2 rurach, chiciaz moze cos takiego powstalo z materialu trwalszego niz stallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo fajne... szkoda ze juz to konczysz bo moglbys cos z tego wiecej wydobyc... no i chyba troszke przesadziles z fotoszkapą bo jakosciowo wczesniejsze rendery mi bardziej odpowiadaly... no ale nie przejmuj sie moim gadaniem samemu bym tego pewnie lepiej nie zrobil...

pozdro

J|L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,dzięki

To też nie miała być taka klasyczna wiza ,zamysł był taki aby pokazać jakby urywek ze snu ,marzenie polskiego szaraka (np mnie :) ) o wakacjach na Karaibach czy tam gdzie:D

 

Aha byłbym zapomniał ,Render V-ray ale spod Blendera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności