Skocz do zawartości

Polygon+textura


bilinek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no kurde czlowieku podalem ci najprostszy sposob wiec jak ci nie pasi bo za trudne to daruj sobie zabawe z grafika

 

Ciekawe czy ciebie tez tak zachęcali...zal.pl

 

 

a co do boxa, nacisnij M, zrob sobie kolor w materiale, zaznacz poligon, i nadaj mu ten materiał, i tak z kazdym z osobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq sam jestes zal.pl bo twierdzisz ze jak komus podsunie sie gotowe rozwiazanie to jeszcze za malo trzeba nagrac specjalnie video tuta badz zrobic scene za kogos

 

zamiast chamskiego F1 napisalem mu rozwiazanie a jak narzeka ze chce latwiejszy sposobo to co mam zrobic? dalem kolesiowi wedke a nie rybie a jak ciebie to tak boli to naskarz jakiemu modowi i popros go by mnie zbanowal (zaraz wyjdzie ze burdy zaczynam a ze jestem malo znanym userm z mniejsza iloscia postow to mi sie dostanie)

 

jak cos to jestem jak zawsze pomocny wiec pytac smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co? po to bys zrozumial ze tutaj ludzie moga wskazac ci droge na dane rozwiazanie itd ale samemu musisz sie wysilc i przeczytac maxoweg helpa rozkminic rozmieszczenie danych funkcji w programie itp. Juz 3 osoby napisaly ci jak to rozwiazac wiec o co chodzi? Raczej powinienes sie cieszyc ze ktos ci napisal a tobie zle bo nie ma screenow przedstawiajacych krok po korku gdzie klikac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakbyś nie używał sformułowań typu "dragnij sobie material" to lepiej by poszło ?

poza tym jak Cię nerwy noszą to nie musisz dołować chłopaka, aby dał sobie spokój z grafiką. Robienie grafiki a obsługa programów to trochę inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie grafiki a obsługa programów to trochę inne sprawy.

 

Wiesz robienie grafy ktora ma zrobic sie sama bez zadnego wysliku to tez inna sprawa. No ale niech bedzie "dragnij" to taki makaronizm od slowa drag. Co to znaczy? No tak nie przewidzialem grafikow ktorzy chca oblusgiwac oprogramowanie bez znajomosci angielskiego i leniwcow ktorzy nie moga skorzystac z slownika. No wiec kliknij na ten slot w material editor (skrot "m") i przeciagnij z wduszonym lewym przyciskiem myszy na ten dany polygon.

 

Ciesze sie ze znow moglem pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności