Skocz do zawartości

Blędy renderingu


grzegerz

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam problemy, renderuje w maxie 9 i Vrayu 1,5 exteriory z kilkunastoma drzewami, zwykle przerzucam do renderingow modele z archicada, ale nie wiem dlaczego przy wiekszej ilosci drzew i innych obiektow wywala mi maxa wczasie renderingu roznie albo na raycascie albo na irr albo na LC albo juz na wlasciwym renderingu. wystarczy ze dam rozdzialke 1500x 1000 i jakies slabe nastawy to i tak wywala musze drastycznie je zmniejszac zeby rendering doszedl do konca, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, moze sie dlugo renderowac ale zeby nie wywalalo maxa, renderuje na Q6700, 4GB patriot DDR2, 8800GTS 512ddr3, win XP 32bit sp3, jestem zalamany bo nie po to kupilem tego kompa by przy kazdym renderingu mi go wywalal, :(( pomocy koledzy, czy trzeba jakies miec konkretne systemowe ustawienia w Vrayu? co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A wywala od razu czy w trakcie?

Odpal renda razem z menedżerem urzadzen-->wydajnosc-->zuzycie pamieci ??

Może displejsment jakis jest albo inny VrayFur??

 

Kiedys mialem jakiś lewy obiekt w scenie i nie moglem dojsc jaki, a powodował to samo, to w trakcie zamieniania kolejnych elementów na proxy przy tym lewym mi wywalało maxa.

 

Materiały wszystkie vray, czy jakies standardy są?

 

PZDR

mkeruj

 

Edit:

Jeśli wywala od razu, to spróbuj wywalić jakiś obiekt z dużą ilością poli i test?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności