Skocz do zawartości

Podpięcie PC i SGI


Tomo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chcesz pracowac na pc a liczyc na sgi?heh jak wlozysz od oudowy pc wnetrze sgi to pewne inaczj to sie mija z celem i jest raczj awykonalne.a przy renderze to normalny render sieciowy puszczasz i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co ty nie do obudowy PC wkładać flaki SGI :) tylko podpiąć go żeby mi coś renderował dzięki za odpowiedz na pytanie odnośnie rendera a wiesz czy w trakcie obróbki (modelowanie itp. pracy w viewportach) też coś może mi SGI przyśpieszyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytanka za ile można kupić SGI i jakie parametry powinien mieć aby nie wyłożyć kasy na coś co jest wolniejsze od mojego PC ? Czy nie lepszy jest RenderDrive od SGI ?

 

Mój PC:

Proc :1700 XP

Ram: 2x256 DDR 266MHz

Grafa: GF FX 5600@Quadro

HDD: 120GB Maxtor 7200 RPM (8MB buffer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo ale chcesz jechac na maxie. max jest tylko pod winde. starsze modele sgi tylko pod unixa. nie pojdzie ci max.

hehehe jak masz kilkadzieciat tysiecy to tylko renderdrive ew karta pure za ok 16.000 pln.

problem jest tylko taki ze zabawki artvps obsluguja tylko renderpipe czyli tylko scanline maxa, zaden brazil, vray czy inny plug nie pojdzie, nawet radiosity maxowe.

renderpipe obsluguje TYLKO materialy, swiatla i efekty maxa.

pojdzie natomiast mental ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Tomo

Mam jeszcze dwa pytanka za ile można kupić SGI i jakie parametry powinien mieć aby nie wyłożyć kasy na coś co jest wolniejsze od mojego PC ?

popatrz na aukacjach netowych /uzywane/albo na ebay ...

choc napewno tanie nie sa ... jak tanie to naprawde troooche starsze pozatym max na sgi ??????? hmm maya albo xsi chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy płyty 2procesorowe są obsługiwane w 3ds max pod win xp podczas pracy czy tylko podczas renderingu tak jak w win 98 ?(pytam sie bo pentium HT jest wykrywany jako 2 procesory pod win xp i to daje mu kopa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności