Skocz do zawartości

Scena 3d: Kamienica (modelowanie)


michaueq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ostatnio nie bylo mnie wogole na forum ale postanowilem troszke ruszyc tylek i pobawic sie troszke w 3d :) Hm... mam zamiar stworzyc stara kamienice, moze jakies smieci, zapomniane opony (lol) itp. :) Zaczalem dzisiaj od modelowania samej kamienicy.. jak widac nie idzie mi najlepiej... :D Coz... mam nadzieje ze dzieki Waszym podpowiedziom i moim checiom cos tam wspolnie stworzymy :)

kamienica1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Aleksander: wokol bramy juz powiekszylem... hm.. troszke pozaokraglalem zlaczenia... prawde mowiac na siatcewygladalo to bardziej obiecujaca niz tak, jak wyszlo w renderingu... Moze to dlatego, ze wlasnie przesiadam sie na vraya? ;)

 

MareG: Swietne materialy! Zebym troszke wczesniej je dostal... :/ Ale pare pomyslow juz mi wpadlo do glowy dzieki tym fotkom :)

 

Dzieki wszystkim za pomoc... zalaczam kolejny update... Troszke chcialem \"podniszczyc\" sciany i kanty.. ale jak widzicie cos mi sie spieprzylo i powstaly takie smieszna zalamania... mam nadzieje ze podczas teksturowania pozbede sie ich :) Zapraszam do komentowania :)

 

kamienica3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawy pomsyl i mozna spodziewac sie fajnego klimaciq !! [piwo] tylko cos Ci sie naprawde siatka popsula pod schodami i balkonem....ten luk nad brama mozesz jeszcze zaokraglic...proponuje Ci niszczyc ten budynek przede wszystkim teksturami ewentualnie naprawde spore uszkodzenia modelowac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. wogole powywalalem jak narazie zaokraglenia i bede myslal jak to zrobic zeby bylo jakos w miare dobrze ;) Hm... schodki... co racja to racja... wieczorkiem moze wrzuce poprawione ;) A teraz siatka... oj.... nie wyglada to ciekawie :| Nie wiem czy laczyc schody z reszta scian czy zostawic odlaczone.. jak to sie bedzie mialo pozniej podczas teksturowania? Y... jeden chamfer zostal tylko tam nad drzwiami... po takich chamferze jest efekt, ktory widac na renderingu kilka postow wczesniej.. no nie wiem :/ aj...

siatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności