Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Harley Davidson V-Rod


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem ciekawe. Zastanawia mnie skąd decyzja użycia jasnego studia zamiast ciemnego. W większości sytuacji, do prezentacji tak agresywnego motocykla, użyłbym ciemnego tła i mocnych kontrastów na lakierze. Zwłaszcza podkreślałbym linię rur wydechowych i kształtu siedziska z lakierowanymi częściami nad silnikiem. Sam silnik wyeksponowałbym samymi specularami pozostawiając go zdecydowanie a drugim planie.

 

U Ciebie to trochę wszystko ginie i motor zamiast być groźny staje się... nudny. A Harley nie może być nudny :)

 

za ładny lakier pochwalam

za brzydki chrom (brushed) potępiam :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos - dzieki

VoNd - widzialem, widzialem... całkiem nieźle

J|L - tak to vray

tweety - dzieki za uwagi ;] W pierwszych testach zaczynałem od ciemnego studia ale nie zbyt mi podchodzilo i zdecydowalem sie jednak na jasne. Poprawie z deka ten chrom i drugie ujęcie dam na czarnym.

keraj37 - slucham, slucham... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model, bardzo fajnie oświetlony jak dla mnie. Choć odbicia na chromie i ramie dają wrażenie "zblurowanego" rendera, jeśli wiesz o co mi chodzi :)

Tak czy inaczej dobra robota, gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tych siateczek cos nie widze ;p. Ciemne studio zdecydowanie lepiej, pierwszy render tez moglby byc wlasnie w ciemny studio. Skoro juz dales drugi render to ja znowu przyczepie sie do materialu kloszow lamp (tylne czerwone - wszystkie i kierunki), a poza tym to tak jak za pierwszym razem - dobra robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności