Skocz do zawartości

Finished 2d: Callgirl


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie stwierdzam że zrobiłem sie cholewnie niecierpliwy ;) Więc wrzucam jako fin. W założeniu jest to callgirl in near future ;P

 

Wszelkie uwagi niezmiernie mile widziane. Mam ochotę nad tym jeszcze posiedzieć, z tym że zrobiłem się już najprawdopodobniej ślepy na błędy, więc odstawiam.

 

EDIT: zmiany, zmiany, zmiany...

 

wfinishcallgirl2900bi4.jpg

Edytowane przez lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A mi sie dla odmiany tylko stopy podobaja :) I husta na biodrze wypas. Reszta jakos w tym przepaleniu plaska i bez wyrazu. Ta prawa reka jakby cudza, wg mnie w ogole nie siedzi na ramieniu. Za to jako koncept to fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche drazni anatomiczna niekonsekwencja - ma tulow przekrecony w strone widza a prawe ramie cofniete. Stopy mi sie tez nie podobają - jej prawa jest jakas koslawa. Na włosach mozesz dodac trochę jasniejszych polyskow zamiast jasniejszych plam - dodadzą im zycia.

 

Pomysl kozacki, swietne swiatło, bardzo ladna reka z telefonem. Ale co mi sie najbardziej podoba to sciana :P Powaznie - gapilem sie na nią z 5 minut - bardzo ladnie wyszly grafiti itp. Moglbys generalnie popracowac troche nad gladkoscia skory - zeby ladnie kontrastowala z chropowatą scianą i materiałami ubrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa noga- kolano bardziej frontalnie a w dół juz noga się wykręca jakby stała bardziej w strone widza.. lewa noga- no nie wiem co tu za bardzo zle jest ale chyba dlugosc od uda do kolana jest mniejsza niz od kolana do stopy..

 

a tak to podoba mi się ta pracka ;) fajnie tło wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności