Skocz do zawartości

Postać 3D: Space Marine.


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu dłubie sobie spokojnie, powoli space marinsa i o to co zrobiłem kilka miesięcy temu:

miesiacsmag1.png

 

A o to "dzieło" sprzed kilku tygodni:

sp1fk5.png

A teraz pracuje na tym:

sm1wipqz2.png

 

#DOWN

 

PS TheCapo dziękuje, że mi przypomniałeś, wzoruję się na właśnie na space marines z wh40k dawn of war i na figurkach firmy Games Workshop, które zbieram i maluję. :)

Edytowane przez themindfields
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie, nie mam blueprintów. Wzoruję się wyłącznie na figurkach, obrazku z kodeksu do figurek i na space marinach z dawn of war, a skaluje je sobie własnym wbudowanym obiektem poglądowym - okiem. Mału upik - na jednej ręce próby przyodziania jej w pancerz oraz zaczynam robić bolter, mimo tego ze space marine nie jest dokończony. Nie mam narazie siły go kończyć, bo w planach jest przebudowa naramienników, plecaka, dodanie więcej detali na zbroi (np. "łat") oraz dodatkowej amunicji i granatów. Jak naucze się obsługiwać zbrusha to może dodam jakieś ornamenty w stylu imperatora.

 

sm2wipgm9.png

 

Wydaje mi się, że ręce powinny być troche grubsze? Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyczepie do bardzo rażącej me oko sprawy....skoro jest to pancerz....to teraz wyobraź sobie jaką anatomie potrzebuje zeby sie w cos takiego wcisnąć? Pominę juz dwa metry w barach....ale dłonie jak księzniczka nie leżą zupelnie w tym charakterze pancerza....pomyśl nad proporcjami ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wrzucic w nastepnym poscie blueprinta z ktorego korzystalem przy robieniu zalogi do landspeedera :

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=42792&page=2

 

niestety narazie brakuje umiejetnosci zeby ich dokonczyc ale tobie powinno sie udac.

 

Tak moze wygladac efekt koncowy:

 

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=121&t=463271

Edytowane przez J.Ch.Pasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tamten twój temat i powiem, że landspeeder jest świetny, załoga już bardziej klockowata, ale życzę powodzenia. Dziękuje, za pomocne linki, z których napewno skorzystam. W zamyśle mam cały scenariusz na film z moimi space marinesami (będzię ich 5). Każdy będzie się od siebie troche różnił różnym ekwipunkiem, zdobieniami zbroi, ornamentami i "relikwiami". Nie mogę dać nowych postępów pracy gdyż piszę z komputera szkolnego na informatyce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny update. Jeszcze nie zdążyłem poprawić chudych rączek i zmniejszyć odrobine naramienniki. Nadal bawię się jeszcze z butami.

buty1jo9.png

sm2wtxe5.png

 

Chciałbym dodać tego typu "wlepki" co są zaznaczone na obrazku, tylko nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. Po dodaniu smotha nie za bardzo to wszystko się układa w linii prostej.

20061203dr22063flashtespk4.jpg[/

Edytowane przez themindfields
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności