Skocz do zawartości

Postać 3d: mnich


Who

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż przygodę z maksem zacząłem 2 lata temu, nigdy nie mam czasu aby przy nim dłużej posiedzieć, więc nie jestem najlepszy:P

No ale tu zamieszczam moją najnowszą pracę i proszę o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Toż to nie czarodziej tylko jakiś paker. Takiego miecza (claymoor?) w wyprostowanej ręce się nie trzyma:] Poz tym szata się źle układa i robiłeś rękawy jako osobne obiekty, a to źle. Brzydko łączenie rękawów z resztą wygląda. Pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kozioo, może odwiedza często jakąś średniowieczną siłownię :D

 

Fajnie to wygląda, tylko byłoby super, jakbyś dopracował bardziej szczegóły i przybliżył trochę kamerę do gościa, bo z tej niewiele widać... a może tak miało być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kamerą to jeszcze się pobawię, bo muszę jeszcze wymyślić gdzie on będzie stał.

Co do rękawów i reszty szaty (bez kaptura) to zrobiłem je przy użyciu nurbs\'ów i w sumie to nie chce mi się teraz kombinować żeby to ze sobą łączyć ( w tym roku mam mature i trochę mało mam czasu :(, więc chodzi mi o to żeby to zajęło mi jak najmniej czasu ).

Ale jeszcze coś pokombinuje, żeby trochę lepij to wyglądało.

Misic możesz powiedzieć co rozumiesz po szczegóły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez szczegóły rozumiem jakieś otoczenie, więcej pofałdowań na ubranku, daj kilka szczegółów na tym czymś co on trzymy w lewej (jego) ręce, popraw, popraw rękojeść miecza, bo jest zbyt cienka (złamałaby się przy pierwszym lepszym uderzeniu)... i nie sądzisz, że jest ona zbyt długa?

 

Głownie to czekam na otoczenie i teksturki, bo niewątpliwie odegrają one najważniejszą rolę, w końcowym renderingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sauron? :P

 

W tym kolesiu oprocz rzeczy wspomnianych przez innych użytkowników, to nie pasuje mi jeszcze łączenie kaptura z resztą ubranka. Jakoś tak przy szyji przypakowany? :| Klata za wysoko czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje koncepcja się trochę zmieniła, ale ferie się skończyły i niezbyt mam czas obecnie, a po za tym w domu mam Neo+ i forum niestety mi nie chodzi:(

odrazu powiem, że tej wierzy to nie będzie bo nawet mi ona się nie podoba:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że zmieni się koncepcja:D

w planie mam żeby w tle było coś w rodzaju katedry:P (tylko nie wiem ile to mi czasu zajmie), a będzie się on opierał na mieczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no wiec od poczatku, teraz on wyglada nie jakby sie podpieral na mieczu tylko jakby chcial nim zadzgac ziemie, tzn wg mnie gdyby sie podpieral mialby rece blizej ciala druga sprawa to poza, czy on musi tak kleczec? wiesz ja ci nic nie narzucam ale osobiscie bardziej by mi sie podobalo jakby kleczal tylko na jednym kolanie... poza tym wszystko fajnie tylko jeszcze jakos mnie nie przekonuje material troche wyglada jak nadmuchany miejscami...

co nie znaczy ze jest be :) fajnie jest :)

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności