Skocz do zawartości

WIP: Żabulka


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

Z konceptu wyklarowała mi się taka idea scenki. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

ostatni update:

 

frog8.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

frog6.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

frog1.jpg

frog2.jpg

frog4.jpg

frog5.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest nieźle. Fajna atmosferka parującej wilgocią dżungli po lewej - nie zgub tego. Z prawej zieleń za mocna. Raczej trzeba by jakimiś krzakami zacieniać w kierunku krawędzi.

Stwora może bardziej na kameleona zrobić? No i korzystniej byłoby więcej barłogu na grzbiecie umieścić, że niby daleka podróż.

No i myślę, że na klasyku trzeba by coś na pierwszym planie dać po prawej. Jakiś pień, liście, liście z góry i liany. Tak żeby zagęścić dżunglę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh rzeczywiście ten mirror strasznie dziwnie zadziałał wzrok lata na wszystkie strony, ale to pewnie też dlatego że nie ma właśnie wyraźnego podziału na plany, postać z lewej trochę się gubi (pomysł z machającą ręką nie był zły), no i trzeba by zbudować jakąś przestrzeń za nogami żabola, zaznaczyć lekko jakieś konary drzew i co tam jeszcze w dżungli jest :] woda trochę bardziej tryskać życiem by mogła w końcu to mini wodospad, eh znowu się czepiam a przecież to świetny art jest :] pozdrawiam

 

ps: ogonowi mówimy stanowcze nie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie zapowiada. Jak dla mnie pierwszy plan troche za plaski - przydałoby się mu troche perspektywy. Dalsze plany natomiast stracily za duzo kontrastu. Jezeli mgla jast az tak silna, to powinna troche rozmyc te ostre krawedzie. Do tego wydaje mi sie, ze zolta geba jest za zolta - w scence dziala glownie rozproszone swiatlo, a zaba swieci jak pod mocnym reflektorem. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pojazd jako maszyna w pierwszym szkicu podobał mi się bardziej niż żaba, ale ogólnie praca zapowiada się coraz ciekawiej - czekam na update. Sam nic nie podpowiem, ale zgadzam się z tym co napisał ManiakS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności