Skocz do zawartości

Scena 3D: Szachy


Hawk111

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wymodelować szachy, będzie to moja pierwsza skończona praca w życiu (mam nadzieję). Będą rozstawione szachy na szachownicy, gdzie będą stały zadecyduje po wymodelowaniu. Mam już prawie wszystkie figury i pionek. No właśnie - prawie. Chciałbym żebyście dali jakiś prosty sposób na wymodelowanie konia bo jest on najtrudniejszy, a gdybym zaczął kombinować to bym zepsuł siatkę i wogule.Chciałbym zrobic go splajnami tylko że na tym kończy się to czego jestem pewny, a dalej musiałbym kombinować. Oto WiP [ATTACH]56588[/ATTACH], a to obrazek według którego modeluję[ATTACH]56587[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kolejny WiP - [ATTACH]56624[/ATTACH] Figury są już gotowe.

Zastanawiałem się czy rozstawić szachy tak jakby zaczynała się gra czy w jakimś etapie gry. Stwierdziłem że lepiej kiedy gra się już toczyła i niektóre figury będ leżeć zbite obok szachownicy, to będzie ciekawiej wyglądać. Już wiem jak chciałbym żeby wyglądało otoczenie. Szachy będą stały na stoliku (kamera tak że widać tylko szachownice i wokół skrawki stołu), za stołem rozpalony kominek. Tylko nie wiem czy uda mi się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele nie muszą wyglądac identycznie jak referki, przecież, a główka jest trochę inna bo moje szachy są w takim stylu i już, aje masz rację nie jest taka jak na obrazku.

Edytowane przez Hawk111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności