Jump to content

bonus


dzudzu
 Share

Recommended Posts

....i jeszcze....., oj rysunkami to mogę zalewać ten dział ale prawda jest taka, że w 3d Maxie to jestem jeszcze zupełnym waflem, więc nie mogę za zbytnio na innych działach szpanować; czytam wasze posty to mi uśmiech z twarzy nie schodzi (zabawne to forum); Maxsia uczę się od października, ale kupiłem książkę i narzuciłem ostre tempo (walczę już z NURBS-ami), więc mam nadzieję że dołączę kiedyś do stałych bywalców i pogadam sobie z wami jak człowie na poziomie :)...cholera wciągnęła mnie ta zabawa :P....a\'propos małe pytanko: .... z czego najlepiej uczyć się obsługi tych renderów: fr, brazila, mental ray\'a etc. ...wiem, żę to za wcześnie, ale kuszą mnie już te ciepłe słowa pod ich adresem; no nic narka! jakby komuś się chciało odpisać to wielie dzięki; no nic narka!

Link to comment
Share on other sites

Gomo: pewnie jest cos w tym co mówisz; smok - to jaki¶ obrazek fantazy, a konik - sam nie wiem sk±d....Tak się uczyłem rysować, znajdowałem co¶ ciekawego i małpowałem....ale szczerze mówi±c nie wiem sk±d brać ciekawe tematy, nie mam konia ani smoka w domu aby mi pozowały; z czasem jak narysuję 100 takich zwierzaków w różnych pozach to może anatomia wejdzie w pamięć na stałe, wtedy będę mogł niby że z głowy wymy¶lać...jednak prawdę mówi±c to i tak będzie powielanie w mniejszym b±dĽ większym stopniu tego co już kiedy¶ narysowałem....eeech; nie dziwcie się więc je¶li co¶ wyda wam się znajome :)

 

Gotham: co to jest IMS?

Link to comment
Share on other sites

spróbuj te same modele w innych pozycjach i z innym o¶wietleniem, nie kończ na samej sylwetce a rysuj też tło. pobróbój dodawać kolorki itp.

ja zawsze długo my¶łe jak ma cały obrazek wygl±dać zanim wezmę się do rysowania - modele już masz - kombinuj...

bez odbioru!

 

Link to comment
Share on other sites

kurna nie spodziewalem sie że sie zgodzicie. oki chopdzi mi głównie o rzuty przód, bok, góra, dół.reszta je¶li łaska i je¶li mozna to takie szczególiki tylpo lapki itd( to juz już rzut obojętny). a jaki smoczek?? np tki siedz±cy sobie na skalce jakiego już tu zobaczylem.:-)) może uda mi sie wam jako¶ odwdzięczyć.thx

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy