Skocz do zawartości

Postać 3D: Kleymen z gry "The Neverhood"


My-Key

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz moja kolej..nie zgodzę się z kolegą jeżeli chodzi o głowę. oprócz kucyka..trochę dłuższy..i ust (trochę pełniejsze).Bary tak jak napisano..za szerokie, za bardzo "pofałdowany" trochę to zabudrza proporcje. Clayman, czy jak mu tam, był niewielki i technicznie ciężko by było zrobić tyle fałd....pracuj dalej, bo uwielbiam tą postać i nie mogę się doczekać efektu końcowego!pozdrawiam.


Edytowane przez Arrius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. A co do barów no to takie wyszły gdyż nie mam zdjęcia od przodu, na necie są tylko z pół profilu, albo czymś zasłania tułów. A co do fałdek, to jest tylko zmiksowany noise i stucco, zrobiony tylko po to, żebym widział jak to mniej więcej wygląda w plastelinie. A co do ilości fałdek to nie do końca się zgodzę:

never02.jpg

 

Ale dzięki za rady. Postaram się wszystko poprawić.

 

 

Edit:

Nie mogę na razie więcej poprawić, bo się burza robi.

Edytowane przez My-Key
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się najlepiej jak umiałem, ale ze zdjęć nie da się za bardzo odczytać dokładnych proporcji (np. długości rąk), więc robiłem trochę na wyczucie. Jakbyś podał jakieś konkrety co do różnic to postarałbym się go poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach The Neverhood i zarwane noce :)

Tu masz zdjęcia nadruku na płycie - jakość kiepska bo robione telefonem na szybko przed chwilą :P

7271ebabbb6961e3m.jpg

ae18c131adcb56a1m.jpg

 

Niewiele ale to jeden z nielicznych frontów tej postaci reszta znalazła by się pewnie jedynie już w samej grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki La R za zdjęcia. Chwilę temu udało mi się znaleźć w lepszej jakości. http://img389.imageshack.us/img389/8135/neverhfy6.jpg

 

Dla fanów Neverhooda polecam Skullmonkeys - kontynuację Neverhooda (niestety tylko na PSX). Warto pograć dla filmików :)

 

Edit:

Klaymen po przeskalowaniu wygląda o wiele lepiej :)

Edytowane przez My-Key
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności