Skocz do zawartości

SCENA 3D: Stara Fabryka or something...


gedzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie...

 

Jako, ze nigdy wczesniej nie zmagalem sie z powazniejszymi projektami 3D i jako, że nie potrafię jeszcze jako tako rzeźbić w tym środowisku, chciałem spróbowac swoich sil i wymodelowac cos na wzor opuszczonej/zaniedbanej fabryki/zakładu...

 

Finalny efekt z pewnością nie bedzie powalający, ale od czegos trzeba zaczac :)

Chcialbym aby niniejsza praca była dla mnie testem sprawdzającym umiejętności.

 

Oczywiście liczę na komentarze :)

 

 

Poki co - taki budyneczek...

Edytowane przez gedzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja również nie znam się znakomicie nawet nie dobrze na 3D również dopiero zaczynam, ale powiem coś od siebie :)

 

*Według mnie budynek jest trochę nie wymiarowy. Powinien być trochę niższy i szerszy.

*Mogłeś dać materiał szyby na okna.

*Okna górne są trochę dziwne dopracuj je bo te czarne kreski są trochę krzywe (takie się wydają)

 

Tyle ode mnie. Też dopiero zaczynam więc to co napisałem nie musi być (tak powiem prawdą), ale każdy uważa inaczej. To jak zrobisz ten budynek zależy od Ciebie ;).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vega92

budynek w swoim domniemanym przeznaczeniu mial sluzyc jako niewielki warsztat, wiec mysle, ze stojaca gdzies na uboczu tak niewielka zabudowa bedzie sie sympatycznie wtapiac w reszte :) ale to zobaczymy...

materialu na okna nie dawalem, bo w zasadzie jest to sama bryla, a kolorek wrzucilem tylko dla picu.

No i czarne kreski - ich krzywosc wynika z niskiej rozdzielczosci renderu :)

 

@adam_m

tak, posciagalem z neta mnostwo roznych zdjec, przedstawiajacych zniszczone i opuszczone fabryki, ale nie modeluje zadnego konkretnego, istniejacego miejsca na ziemi, jesli o to chodzi:)

 

Na dzisiaj mam taki skromny komin - jeszcze bede dorabial rozne detaliki, wiec poki co mozna powiedziec, ze jest to wersja robocza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten komin to jest poki co taki zarys komina tak? Mysle ze przydalo by sie wiecej segmentów co by wygładziły wszystkie okragle kształty jakie tam masz, cześć komina pod pierwszym spodkiem wyglada sympatycznie, koniec drabinki jakos dziwie wyglada

Budynek: myśle że był by dobry jak by był dwa razy dłuższy i miał okna jeszcze na tej widocznej bocznej czesci (ktora ma byc 2 x dluzsza) ale tylko gorne. Przynajmniej ja to tak widze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ockej,

zabieram sie za modelowanie agregatu. Wlasciwie to sam nie wiem czy to agregat:D znalazlem kilka zdjec tego urzadzenia w necie i stwierdzilem, ze fajny jest to obiekt jest...

oczywiscie jeszcze nie skonczony, wiec bede jeszcze nad nim pracowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to żółte wygląda jak generator, albo kawałek gazowej turbiny - może być

"otok" podestów serwisowych na kominie masz zbyt szeroki, takie pomosty mają zwykle szerokość nie większą niż osłona drabinki.

Aż mnie korci żeby maxa zainstalować i podłubać - powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yasutco - hehe, po prostu ie lubie gdy moj komp zaczyna blagac o litosc, wiec nie chce go przemeczac :)

 

@piksar - faktycznie korzystalem z roznych referek w przypadku komina i powiem Ci ze roznie to z tym bywa. Zasadniczo nie znam sie na podestach kominowych, co widac na załączonym :P Instaluj maxa, bo tosz to czysta przyjemnosc sobie podlubac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności