Skocz do zawartości

Wizualizacja 3D: Pokój


Sof_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :). Przedstawiam pokój i mam prośbę, podpowiedzcie co jest niedobrze i w ogóle proszę o jakieś sugestie co do materiałów, żeby wyglądało jakoś w miarę realistycznie (o ile nadaje się już pod materiały ;). Pozdro

 

8bba28980ce9796e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Widac ze vray :)

Narazie jest ok ale dodaj textury i shaderki i wtedy zobaczysz czy bedzie ok.

Mam ten sam problem co ty teraz sam robie w vray scene mam wmiare gotowa do rpob teraz materialy.

Kuknij na moja prace i powiedz co o mojej sadzisz na 2 str u mnie jest render z vray bez materialow, samo swiatlo i szarosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komenty ;).

 

hcpiter - dodałem kilka książek, jakieś płyty i kilka pierdół na szafki i stół. Co do światła, to nie ono powodowało ten fioletowy kolor, tylko materiał, który nadałem, z resztą sam nie wiem po co ;).

faithart - hehe :D, ok, starałem się nieco zmienić elementy mebli, żeby nie było tak do końca symetrii. Mam nadzieję, że teraz bardziej się podoba?

FAlcom - ;) wiem co masz na myśli z tymi stożkami. Już zmienione, tak wrzuciłem, żeby coś było.

songoku - A no pewnie, że Vray ;). Co do texturek, to jeszcze chwilę poczekam, aż będzie w miarę ok, potem dopiero zacznę walczyć z materiałami :).

Up:

 

6edd4e039656e1b9.jpg

 

Coś jeszcze zmienić/poprawić/dodać?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności