Jump to content

click center buttom on a mouse = max off


Recommended Posts

Posted (edited)

Przepraszam za temat po angielsku ale po polsku był za długi żeby się zmieścić (przewijało już pole z nazwą tematu). I tak jak w temacie gdy naciskam środkowy przycisk myszy to max się wyłącza. Bardzo będę wdzięczny za odpowiedź jaka może być tego przyczyna.

 

P.S właśnie się dowiedziałem że nie tylko max ale także każdy inny program. Nie wiem czy to nie związane z silnikiem do gier esenthel gdyż niedawno przeglądałem go sobie i właśnie już podczas oglądania już skompilowanych programów tego silnika gdy środkowy przycisk myszy naciskałem to się wszystko wyłączało (myślałem że ma tak być więc nic nie robiłem). Próbowałem w opcjach przestawić ale też się nie dało. Nie wiem już o co chodzi.

Edited by Kolin101
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted

"MMB wyłącza maxa"

Masz jakieś sterowniki do tej myszy? Często można w takich sterownikach przypisywać różne funkcje przyciskom, m.in. "Wyjdź", lub jakąś kombinację klawiszy.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy