Skocz do zawartości

Scena 3d: BWC´08 - The Last Quest: Tomb of Kharzzal the Necromancer


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Oto taka pracka zrobiona na Blender World Cup 2008. Jak sama nazwa wskazuje pracka stworzona w blenderze. Pozostale efekty (mgla, tlo etc) stworzone w Gimpie. Wyniki konkursu sa 7 wzresnia takze trzymajcie za mnie kciuki :).

 

BWC´08: http://bwc.blenderartists.org/

 

Moj WIP na blenderartists.org: http://blenderartists.org/forum/showthread.php?t=130658

 

Wszelkie komentarze mile widziane.

Pozdro

 

final5bkq9.jpg

 

Highres:

 

final5akp5.th.jpg

Edytowane przez Dr0cK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

serwus :)

zaciekawila mnie ta praca, a ludzika zobaczylem dopiero po jakims czasie. Moze warto byloby go z jednej strony oswietlic jakims spotem ? - tak, zeby zam zarys/kontur zlapac. wtedy latwiej byloby go zlokalizowac .

bardzo fajne :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neiraa: Wlasciwie to wszystko mialo byc w stylu "kartonowym", jak widac po twoim wrazeniu udal mi sie tylko chlopiec :) Grob to ta wlasnie skala z otwarta paszcza...

 

adam_m: Heh dzieki, mam nadzieje ze tytul bedzie glownym kryterium ;) Ludzik jest 3d, a co do oswietlenia to troche podkrecone jest przez normal lighting. Co do zielonego swiatla, to jezeli ci chodzi o te wychodzace z jaskini to jest poswiata z grobowca Kharzzal´a ;)

 

kannu: Dzieki. Ludzika wlasciwie naoswietlalem kilkoma spotami ale jak widac rzeczywiscie wyszedl nadal troche ciemy, chyba balem sie przesadzic z oswietleniem, w koncu jest to noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pracka ale troszke nie wyraźna, dopiero jak napisałeś o tej otwartej paszczy to ją tam zauważyłem i nawet oczodołów się tam doszukałem chyba że to już wkręt późnej godziny ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności