Skocz do zawartości

Finished 2d:czerwony kapturek


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

witam,dawno nic nie wrzucalem bo ciezko lenia z d*py wygonic gdy wakacje sa;] w sumie mialo byc to cwiczenie anatomi by łape rozruszac ale czlowiek mazal mazal i tak niewiadomo co wymazal;]

pozdro!

 

edit:

czerwonykapturcopyll5.jpg

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podobają mi się kolorki.

 

Z rzeczy które mogą drażnić.

- Jego lewa noga (prawa na obrazku) nie łapie chociaż trochę głównego światła przez co wygląda jak czarna dziura w obrazku.

- Zimnego światła padające na postać z lewej strony zupełnie nie widać na ziemii. Jeśli czegoś w oświetleniu brakuje to powstaje wrażenie że obiekt nie znajduje się w tym samym otoczeniu tylko został przyklejony.

- Jak dla mnie z prawej strony obrazek za mocno przycięty i ten tasak prawie styka się z krawędzią co troche psuje kompozycje.

- Troche urozmaiciłbym design bo cały strój jest z takiego samego materiału. Na przykład skurzane buty w innym kolorze itd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odzew;

IN Flaamess- czy za gruba?hmm jak ktos przykoksowany to łyda zazwyczaj jest wieksza lub podobna jak łapa,a jeszcze owinieta skórą lub grubymi szmatami to i wyglada jak po strzałach;]

 

Farvus-dzieki wielkie,takie komentarze lubie najbardziej,bo czasami faktycznie nie widzi sie juz tych bledow i swietnie jak ktos je wytknie,postaram sie poprawic;]

 

Tomala-wydaje mi sie ze jest to troche takie zludzenie przez ta chuste na szyji, zakrywa ona gorne miesnie cyców stad wrazenie ze sa za nisko;]

 

rosikowski-nonono;]

 

janko1987-gdybys jeszcze mogl wskazac ktore miesnie to byloby wogole juz swietnie- teraz widze ze przedramie jest plaskie i bark moze zaokraglutki;] wiec jak mozesz napisz ktore i co z nimi nie tak to poprawie,bo mi ciezko juz wychwycic;/

 

piofoks-dzieki;]

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne! nie pasuje mi jego prawa reka z tym tasakiem, wyszla troche dziwnie, sama bron wydaje sie miec zla perspektywe, druga z kolei zrobiona bardzo fajnie, lekko trzyma bron, nie czuje sztywnosci. co do klatki to janko juz powiedzial, mi osobiscie podobaja sie kolory, duze nasycenie barw, obrazek zyje brakuje mi jedynie miejscami czystosci w cieniowaniu skory i ubrania, wiadomo ze kat mogl sie usmyrac etc no ale :P... dla mnie najciemniejsze punkty sa tutaj prawie czarne jesli nie w pelni czarne, a powinny miec swoje odcienie ;] aha co do texturki na podlozu mogles ja na dole rozciagnac w perspektywie jeszcze bardziej, chyba ze stoi na skraju jakiejs krzywizny zjezdzajacej w dol :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności