Skocz do zawartości

[Wiz3D]Moja pierwsza praca :)


WilL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to moja pierwsza praca pokazana na forum max3d ^^ Wiem ze wszystko wyglada amatorsko ale chodzi mi o to co mam poprawic w modelach itp. :)

 

11rwxsz.jpg

302xqau.jpg

303eng7.jpg

 

Narazie tylko tyle, wieczorem jak sie uda zapodam wersje poprawiona :)

 

Pozdrawiam,WilL ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja tylko zasugeruje zebys zmienil nazwe watku na zgodna z regulaminem http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=34619

 

Dobra, sorrka za problem ^^ Ale nie wiem jak to mam zrobic :/ A teraz cos z innej beczki :) Nad kadrem jeszcze pracuje, jutro jak sie uda to pokaze wam poprawiona wersje. Nvidia wiem że moze niewyglada to super exstra ale chce sobie to skonczyc :)

 

Ps; Jak zrobic aby rendery wychodzily jaśniejsze ?? I z mniejszym szumem :)

 

Ps2: Moze ktos jutro napisac do mnie na gg zebym mógł sie kogos radzic ?? ^^ Dzieki z góry :)

Pozdrawaim,WilL^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywa i tak. więc co do renderów i oświetlenia to ci wiele nie pomogę bo jak narazie zgłębiam tajniki mental raya (tum tum tuuuuuum...).ale jeśli to jest twój początek z 3d to skup się bardziej na modelowaniu.lepiej żebyśmy mogli ocenić twoje modele. na rendery przyjdzie czas. ew zostajesz przy scanlinie, wrzucasz skylighta i renderujesz. wtedy wszystko wygląda odrobinkę lepiej ^^ (póki się nie obcyka mega wypas turbo oświetleń ale na to przyjdzie czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rendery były jaśniejsze, trzeba zazwyczaj powiększyć intensity świateł.

We Vrayu nawet jeśli nie przełączałeś wiele a jedynie włączyłeś GI, to powinno dać w miarę dobre rezultaty (i długi czas renderu), żeby zoptymalizować musisz się wczytać w Helpa do Vraya albo w jakieś tutoriale. http://www.spot3d.com/vray/help/150SP1/ (Help)

Brakuje u ciebie wyraźnego kierunku światłą (np. zza okna) i cieni. Są tam w ogóle jakieś lampy, czy tylko skylight?

Pierwszy obrazek jest strasznie rozmyty, co mu zrobiłeś?

Czarny materiał jest zbyt czarny, jeśli chcesz uzyskać czarny materiał, to lepiej dać jednak lekko szary, albo pobawić się odbiciami, bo w naturze mało co jest tak naprawdę czarne. To u ciebie jak czarna dziura w kosmosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc :) Za te stronki z tutorialami itp. Postanowiłem że dokoncze ta prace i wrzuce tutaj najnowzy render ^^ Potem zostawie ten temat w WiP i za jakis czas jak podszkole sie jeszcze w 3D wejde w niego i poprawie to co teraz wyglada amatorsko (czyli prawie wszystko). Teraz natomiast założe temat o moich mniejszych\pojedyńczych modelach ^^

 

Pozdrawiam,WilL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności