Skocz do zawartości

Problem: Publikacja obiektów 3d jako flash


claude

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje jakiś prosty konwerter modeli 3d tak aby łatwo było by je oglądać na stronie internetowej we flash-u.

 

Wiem że jest Quest 3d, ale jego cena! Chodzi o naprawdę prostego.

Myślałem o formacie vrlm ale nawet ja mam problemy z otwieraniem tych rzeczy w necie, instalowałem kilka wtyczek ale i tak czasem nie działa.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Myślałem o formacie vrlm ale nawet ja mam problemy z otwieraniem tych rzeczy w necie, instalowałem kilka wtyczek ale i tak czasem nie działa.

 

bawilem sie vrlmem, dzialalo bez zadnego problemu. Jest jeszcze papervision, ale to tylko nazwa rzucam, nigdy w tym nic nie robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tez cool3d ale to tez wymaga osobnej wtyczki:( http://www.ulead.com/cool3d/runme.htm, mysle ze przy wszeobecnosci flasha warto rozwazy przede wszystkim ta opcje i uzyc papervision3d, sandy3d albo away`a, Poki co znam tego pierwszego i jezeli stworzysz jedna aplpikacje to potem mozesz ladowac do niej rozne modele (np. DAE collada, w samym pliku jest zapisany np. link do tekstury), aczkolwiek nie kazdy model jest wyswietlany poprawnie, czasem sa klocki ze znikajacymi sciankami ( taki se z-sorting papervisiona) ale ponoc away nie ma z tym zadnego problemu, ale jego wydajnosc tez jest ponoc slabsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności