Skocz do zawartości

Ubezpieczenie OC - zaległosci?


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!!!

 

Pytanko takie chłopaki - jak to jest w momencie gdy miałem auto, którego nie uzywałem (game over) ubezpieczenie nie było opłacane przez okres około 2-3lat(zadne papiery nie przychodziły) a które chciałbym teraz naprawić? Jak wygląda sprawa z zaległościami?

 

Pozdro i dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziwne że nic nie przychodziło. Pojazd był cały czas zarejestrowany i nie wysyłałeś wypowiedzenia umowy z ubezpieczalnią? Prawdopodobnie jak teraz będziesz chciał opłacic OC to Ci naliczą też za ten okres, w którym nie płaciłeś.

 

Tu dwa wątki na ten temat:

http://www.audi80.pl/viewtopic.php?t=19340

http://www.audi80.pl/viewtopic.php?t=9498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!

 

Pytanko takie chłopaki -

 

Pozdro i dzięki!!!

wypraszam sobie-tu są też dziewczyny;P

 

- jak to jest w momencie gdy miałem auto, którego nie uzywałem (game over) ubezpieczenie nie było opłacane przez okres około 2-3lat(zadne papiery nie przychodziły) a które chciałbym teraz naprawić? Jak wygląda sprawa z zaległościami?

jak dla mnie,to żeś go poprostu niezarejestrował...niemożliwe,że nie przychodziły upomnienia,z reguły przychodzą ,a jak nie pomaga wzywaja komornika i cześć...

znam parę osób,którym się udało parę lat bez płacenia,ale to były kombinacje alpejskie,żeby tak zrobić i i tak na dobre nie wyszło...

 

Generalnie na pewno doliczą Ci procent,jeśli nie poślą sprawy do Grodzkiego...

 

pozbądź się jak najszybciej szrotu-wyprzedaj na części i będziesz miał z głowy...

ps: i jeszcze nieźle zarobisz,bo na części auto-szroty zazwyczaj przybierają 2razy na wartości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bedziesz musiał zapłacić, nawet trzeba pamiętać jak sprzedasz auto żeby przerwać umowę ubezpieczeniową bo ubezpieczyciel jest prawnie zobowiązany domniemywać że automatycznie ma przedłużać umowe aż do uzyskania wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!

 

Pytanko takie chłopaki - jak to jest w momencie gdy miałem auto, którego nie uzywałem (game over) ubezpieczenie nie było opłacane przez okres około 2-3lat(zadne papiery nie przychodziły) a które chciałbym teraz naprawić? Jak wygląda sprawa z zaległościami?

 

Pozdro i dzięki!!!

 

hehe podobna sytuacje miala moja siostra. Nie rozwiazala umowy z ubezpieczycielem na stare auto. Ponoc gdyby ubezpieczyciel sie dopatrzyl to sa bardzo wysokie kary jej grozilo cos kolo 4k-5k. Ale ostatecznie jakos ugodowo chyba ta sprawe zalatwila choc pewny niejestem jak to sie skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności