Skocz do zawartości

Konkurs do wygrania S.T.A.L.K.E.R Czyste niebo


furion2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym wam zaprezentwoac konkurs który został ogłoszony na jednym z polskich for. W konkursie do wygrania jest świetna gra S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo. Aby wziąśc udział w konkursie należy napisac recenzję karty graficznej i zgłosic ją do konkursu. Jako że forum jest małe, szanse na wygraną są ogromne.

 

Więcej danych o konkursie: http://3d-info.pl/index.php?showtopic=643&pid=4998&st=0entry4998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szczerze to nie wiem jaki dział był by odpowiedni, (zawsze jak tu trafiam to mam problem z napisaniem posta w odpowiednim dziale :P )

 

Co do gry to oficjalna cena 99zł - tzn tyle co większośc nowych gier, i ma niezłe oceny na portalach "growych" (8,6/10 od graczy na gry-online.pl)

jeśli faktycznie dodają do płyt głównych to raczej z "bardzo wysokiej półki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wam wręcz "oddac" chcę świetną gierkę , a wy jeszcze narzekacie ... niewdzięczne bestie...

 

JmTm00 usprawiedliwiam w 100%, mi tez szkoda jego mózgu ;] .... Jak wielkim uchybieniem była by strata z tak błahego powodu niebotycznie utalentowanego.... kogoś :P (JmTm00 uwaga na te trudniejsze słowa) xD

 

I podobno leniwi a do sklepu chcą chodzic. Jak wygrasz u nas to dostawę pod same drzwiczki dostaniesz (a jak będą uchylone to i może pod kompa samego). I oszczędzisz te klika cennych kalorii pamiętając o zbliżającej się zimie... :)

 

Całe szczęście na koniec jeden głos rozsądku - streaker - dobrze radzę posłuchajcie go (bo nieźle się wykosztowałem aby powiedział to co powiedział xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności