Skocz do zawartości

Wiz3d: Pokój "okraglak"


cichysit

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem nową wizkę. Jest ona calkowicie mojego pomyslu. Prace rozpocząłem 2 dni temu. Jeszcze jest parę zmian miedzy innymi: swiatlo(sufit, IES wsadze), podloga(jest zbyt duzy tiles), dywan i oczywiscie sofa( zawsze mam problem ze skora). Chciałem zrobić wizkę inna niż wszystkie, czyli nie kwadraty i prostokąty, zrobiłem troche krągłości:). Co nalezy zmienić, oprócz rzeczy wcześniej wymienioncyh. Za komentarze dzięki.

3fef1b1790e3873a.jpg

Edytowane przez cichysit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak interpolujesz GI to moglbys interpolowac takze materialy , albo ja zle widze niewiem juz sam. Zastosuj AS zamiast AQmc. I o ile sie nie myle to na skorze jest displace map , hmm nie rob mocnego displace z mapy na bump. dobry unwrap , wiecej szczegolow > normal mapa , albo bump no czy tez displace ale taki indywidualnie zrobiony. A rzeczywiscie pusto i nudno. pracuj dalej :):) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucam kolejne czesci pracy, musze jeszcze cos zrobic z drewnem w kominku. Mam zamiar zrobic: kino domowe, oblozyc sciane kamieniem, dorzucic pare rzeczy na stol i pare "dekoracji" w calym pokoju(kwiaty, gazety, firanki(odnosnie firanek, czy ktos moze mi podpowiedziec jak zrobic gladkie firanki http://exoticaria.files.wordpress.com/2008/04/contemporary-ceiling-mounte.jpg ) itp.). Mile widziane komentaerze odnosnie jakis zmian. Z gory dzieki.

6fe39e0e695d5070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje łyżek do zupy, i chyba do zupy się wina nie pije, raczej jakiś chlebek do dogryzania albo bułki.

Telewizor za bardzo odbija.

Ogólnie przyjemnie, ale tak jak Eden napisał brakuje kontrastu, jest wszędzie ten sam odcień, przydała by się jakaś kolorowa plamka, np. mógłbyś zamiast obrazu z rękami wstawić jakiś czerwony obreaz, albo dać zieloną palmę koło okna, albo niebieski dywanik, co ci wpadnie do głowy. (nie chodzi o to żeby cały pokój był kolorowy, tylko jakiś jeden albo dwa obiekty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła wyglądają jak wrośnięte w podłogę i to nie jest chyba błąd renderu.

Żyrandole troche inaczej są zawieszone w realu.

Halogeny w suficie nie mają oprawek i w ogóle tworzą artefakty.

Dla zwiększenia efektu łał zastosowałbym raczej IESy.

Ciekawi mnie rozkład pomieszczenia, bo z tego, co widzę na żyrandolach, jest ciekawy.

 

Co do kominka - nie wiem czy ma to być atrapa, czy real.

Ja przy wizkach z kominkiem musiałem najpierw dowiedzieć się o wymogi techniczne takowego (wbrew pozorom dość rozległa dziedzina wiedzy).

Kominka z wizki powyżej raczej żaden szanujący się fachowiec nie wybuduje.

Może się czepiam.

 

Pochwa za listwę przypodłogową.

Daj jeszcze przysufitową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te bąble na ścianie strasznie odciągają uwagę od reszty pomieszczenia. Jeśli o mnie chodzi, to ile razy bym się nie spojrzał na tą wizkę, to wzrok co chwilę ucieka mi na te bąble. Zastąpiłbym je jakimś obrazem lub płaskorzeźbą. Reszta całkiem nieźle. Nie rozumiem tylko co się 'dzieje' w kominku?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności