Skocz do zawartości

WIP 2d: Concept Killer


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja mam wrazenie, ze ta zbroja jest troche nietrafiona- wyglada w niej jak w sukni wieczorowej przez te ramiona odsloniete;) troche sie zrobil zniewiescialy... nie mowiac juz o tym, ze ramiona sa dosc narazone na wszelkie ciosy z gory i powinny byc chyba dodatkowo chronione, tak mi sie wydaje przynajmniej :)

poza tym ja na twoim miejscu probowalbym troche to tlo zroznicowac (moze nawet troche zdefiniowac jakas scenke czy chociaz otoczenie...) i dodalbym mocno z boku (po ciemniejszej stronie postaci) jakies zdecydowane swiatlo w konkretnym kolorze (wynikajace z tla). mysle, ze to pomorze ci troche wczuc sie w te postac, bo moim zdaniem ciezko sie maluje postac kompletnie odseparowana od wszystkiego....:)

aha, i wez pod uwage, ze zbroja ma swoja grubosc i ze gdzies pod nia musi sie zmiescic brzuch na przyklad, bo na razie to on raczej stal sie ofiara jakiejs killer diety;]

powodzonka zycze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że na początku powinieneś skupić się raczej na konkretnym szkicu, zanim zabierzesz się za szczegółowe malowanie dopracuj ogół, tak jak pisał Tobie lordbiernac, oby całość miała jakiś wygłos potrzebna tutaj będzie jeszcze jakieś tło ;).

Poza tym bracie proporcje ciała legły niestety, za długie nogi, lub za wąski tułów nieco zabawy w psuju powinno to odrobinę poprawić, ((narzędzie lasso oraz ctrl+t)).

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zbroja jest troche nietrafiona- wyglada w niej jak w sukni wieczorowej

poprawiłem... już jest hetero-killer ;-p

i dodalbym mocno z boku (po ciemniejszej stronie postaci) jakies zdecydowane swiatlo w konkretnym kolorze (wynikajace z tla). mysle, ze to pomorze ci troche wczuc sie w te postac

bardzo pomogło... dzięki

nieco zabawy w psuju powinno to odrobinę poprawić

popsułem - i jest lepiej, problem był z tułowiem

Dzięki za rady

narazie tylko kolorki w tle ciemniej i jaśniej od razu zobaczyłem że trzeba wpuścić trochę światła na ciemniejszą rękę, a teraz walcze z nogami i później zastanowię się nad konkretniejszym tłem

killer3ig9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zbroja jest troche nietrafiona- wyglada w niej jak w sukni wieczorowej
poprawiłem... już jest hetero-killer ;-p

i dodalbym mocno z boku (po ciemniejszej stronie postaci) jakies zdecydowane swiatlo w konkretnym kolorze (wynikajace z tla). mysle, ze to pomorze ci troche wczuc sie w te postac
bardzo pomogło... dzięki

nieco zabawy w psuju powinno to odrobinę poprawić
popsułem - i jest lepiej, problem był z tułowiem

Dzięki za rady

narazie tylko kolorki w tle ciemniej i jaśniej od razu zobaczyłem że trzeba wpuścić trochę światła na ciemniejszą rękę, a teraz walcze z nogami i później zastanowię się nad konkretniejszym tłem

 

killer3ig9.jpg

 

Edit: Dalej jest coś nie tak z nogami :-|

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności