Skocz do zawartości

Rzezba: Twarz


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Klicek - nieźle Ci idzie zwłaszcza z tą 2 główką :)

Przy okazji - jak wielka ta głowa?

I czy nie męczy Cię zbytnia wrażliwość materiału na zarysowania i zniekształcenia :D (ja przy swojej postaci 25 cm wys. normalnie aż szlak trafia jak uszkodzi się pięknie dopracowany fragment) ??

 

Własnoręcznie robione narzędzia są de best i najdłużej wytrzymują :D

 

No przy okazji, super są DVD z gnomon workshop :D odnośnie ręcznego rzeźbienia.

 

Pozdrawiam

Giorgione

Edytowane przez giorgione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ETA - kupuj warto, fajnie wyglada na szafce :)

 

Bruneq - mowiac szczerze nie ogladalem jeszcze zadnego tuta szkoleniowego, troche infa dostalem od Leru na temat rusztowania i samego modelowania, to wszystko :) ale tak musze przysiasc, ostatnio widzialem kilka minut tego co wczesniej podeslales, no koles masakra, mysle ze to poziom na razie absolutnie poza zasiegiem i nie ma sie co ciskac i ogladac tego, po prostu trzeba robic :) ale obiecuje ze moze w weekend nadrobie

 

Giorgione - dzieki stary :) Ta glowa na wyskosc jak taka sama jak ta wczesniejsza, ale o wiele wezsza, ja wiem mysle ze ma tak z 30 cm wysokosci i fajnie wyglada na szafce :> Hmmm no wlasnie, powiem Ci ze kazde fimo, w zaleznosci od numerku ma swoja twardosc i to czuc :) ta figurke zrobilem w numerku 76 i zdecydowanie byla to glinka za miekka, ale z 2giej strony bardzo przyjemnie sie w tym pracowalo. No i te wlasnie znieksztalcenia, wydaje mi sie ze sa nie do unikniecia jezeli nie zrobi sie dobrej podstawy z gruba rurka ... ktora bardzo mocno bedzie trzymala calosc w pionie, inaczej caly czas trzeba trzymac, ale tak sobie teraz tylko gdybam, bo jeszcze ani razu nie zrobilem innego rusztowania, jak tylko tego opartego na druciku ;)

Hmm no wlasnie wlasnorecznie, ale jeszcze trzeba miec z czego :) zastanawiam sie nad kupnem wlasnie narzedzi dentystycznych, mysle ze to dobry pomysl :) Dvd na bank sa super, ale Ci kolesie za bardzo wymiataja, pozatym no kurcze co by nie mowic no maja super sprzet, co zauwazylem tez nie jest bez znaczenia.

 

obadajcie to :)

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=2526801&albumId=2197471

 

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=2526801&blogID=120538300&MyToken=a573da78-4b3a-49cf-bd17-e6ec627e7238

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności