Skocz do zawartości

strona - non flash, but beautyful woman ;)


Gość compod

Rekomendowane odpowiedzi

Gość compod

Od 14 lutego dostepna jest stonka Joasi Biskup. Jest to moja pierwsza praca zwiazana z projektowaniem i tworzeniem stron www. Nie uzywalem tam technologi flash, korzystalem jednakze ze skryptow Javy aby uzystkac w pewnym momentach zamierzony cel. Calosc wyglada dosc dobrze, aczkolwiek bede wdzieczny za wasze opinie, ktore - nie okrywajac - beda dla mnie bardzo wazne i na pewno przy nastepnej produkcji bede staral sie unikac bledow .

 

http://www.joannabiskup.prv.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Originally posted by compod

korzystalem jednakze ze skryptow Javy

 

Aghrr... skręca mnie gdy widzę \"skrypty Java\". JavaScript to nazwa włąsna, tego się nie tłumaczy :P Podobnie słąbo mi się robi gdy ludzi e piszą że używali Javy, podczas gdy chodi im o JS (gdyby ktoś nie wiedział to JAVA a JavaScript to dwie DIAMETRALNIE różne rzeczy) To takie moje zboczenie...

 

Ale wracajać do oceny stronki. Czegoś mi tam brakuje... tak jakby zabrakło pomysłu. \"Czołówka\" jest OK i widząc ją oczekiwałem że dalsza część jest zrobiona na podobnym poziomie... niestety, czekało mnie przykre rozczarowanie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jak i teledysk dla mnie za bardzo w estetyce disco.. może nie \"polo\", ale zalatuje kiczem.

 

Mimo to cała strona to super pomysł. Przecież takich modelek są tysiące, a tymczasem dzięki autorskiej stronie ja znam tylko Joanne Biskup. W tym zawodzie to ważne, więc mimo wszystko gratuluję siły przebicia.

 

W teledysku podobało mi się \"krupen czupen niedaleko tarnowa\". Świetnie ujęło kulisy powstawania filmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

splash screen robie wrazenie - dalej rozczarowanie.

 

strasznie razi ta czerwien-100%, stonowalbym to troche, bo w tym momencie nie rozumiem kontrastu.

 

dalej menu jak powiedzial adek nieczytelne ale czcionka bardzo na miejscu in onMouseOver daje fajny efekt.

 

poza tym zdecydowanei dalbym biale tlo z lekkim poddrukiem - zobacz kontakt i linki zupelnie lepiej sie prezentuja na bialym.

 

[Edited on 19-3-2004 by theurgicus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności