Skocz do zawartości

Strona WWW


sand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwsze wrazenie ciekawe :) Naprawde fajne wrazenie ruchu.

 

Niestety nawigacja lezy. Menu po lewej stronie jest bardzo slabo widoczne, wcisniete pomiedzy inne nie-nawigacyjne bloki poczatkowo niezauwazalne. Skutkuje to tym, ze glownym narzedziem do nawigacji staje sie radio - a tymczasem w radiu...

 

1. Trzeba najechac na ikone, zeby odczytac co oznacza - a to bardzo niewygodne. Chcac, nie chcac, trzeba przejechac kursorem po wszystkich klawiszach, zeby poznac ich znaczenie - i byc moze znalezc dzial, ktory akurat interesuje. A to z kolei wkurza jeszcze bardziej bo:

2. W niektorych opcjach trzeba cierpliwie poczekac, az caly tekst sie przeskroluje... Jeszcze milej jest, jak akurat tekst jedzie od tylu.. Zdecydowanie nie tak :) Rozumiem, ze chwile nad tym siedzieliscie i ikonki sa juz dla Was intuicyjne i zrozumiale, ale niekoniecznie dla innych. Z trzy razy czytalem cierpliwie scrolling "Yaris wlewy swiatla", czy aby na pewno dobrze czytam :)

3. Dymek "uzyj przyciskow radia..." jest widoczny tylko przez chwile, co przy rozmowie z druga osoba, otwieraniu kilku okien itp moze latwo umknac.

 

Gdyby menu po lewej przesunac do gory na pierwsza pozycje, lub zrobic poziomo pod naglowkiem, byloby lepiej. Nawigacja sie upraszcza, bo od razu wyraznie widac poszczegolne dzialy a radio zostaje fajnym dodatkowym bajerem.

 

Patrzac na strone graficzna, to naglowek troche nie za bardzo komponuje sie z reszta strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.2.3. to uwagi nie do mnie tylko do klienta, który tak jak mówię psuje to powoli, a my musimy się go słuchać :/

 

Menu po prawej jest wrzucone z cmsa i wg klienta nie jest tak wazne jak dane firmy nad nim.

 

Co do kompozycji strony to się z tobą nie zgodzę ale na pewno wezmę pod uwagę.

 

tutaj chciałem pokazać flasha w topie i zapytać o odczucia.

 

A jak widać pokazać chciałem flasha bo resztą się chwalić nie powinienem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Suicide

wrażenie ruchu świetne. bardzo mi się podoba. o nawigacji było..

 

jest jeszcze jedno ale..

ile można jechać w niezabudowanym?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@ti'ego zignoruje :D

Suicide - dzięki. Pytanie powinno być: Ile można jechać po zabudowanym? W mieście nie ma miejsca już na samochody przecież ;)

wink25 - dzięki wielkie :) Kolory narzucone przez klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , co do stronki to faktycznie kilka niefajnych rozwiązań jest zastosowanych - już zostały wymienione przez przedmówców, sam wiem jak to jest jak klient myśli ze wie najlepiej :) no ale cóż nie to jest fajne co jest fajne tylko to co się podoba klientowi :) Ogólnie strona przyjemna kolorystycznie.

 

pozdro,

Shegy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności