Skocz do zawartości

Pojazd 3D: SKOT


shqoopoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno zacząłem tę prackę, jest to mianowicie SKOT-2A (Średni, Kołowy, Opancerzony Transporter). Nie chciałem go wrzucać, puki nie miał chociaż kilku detali.

skot04.png

 

Jak widać, na razie z detali są tylko elementy na przodzie i boku pojazdu (ta niby wieżyczka ma mi tylko przypominać, że wymodelowanie jej lepszej wersji jeszcze przede mną;) ).

Mam nadzieje, że się podoba no i wszystkie komenty mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie czekam na kolejne aktualki :) jestem początkujący lecz bardzo dużo czasu poświęcam na 3ds maxa jak dla mnie wszystko dobrze nie dopatrzyłem się błędów przynajmniej w tym widoku, też mam zamiar zabrac się za coś wojskowe z II WŚ ale będzie to jakiś czołg ale jak narazie kończe mój pierwszy model w życiu RX8 Mazde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zakończyć model, oto wynik:

skot06_1.png

skot06small2.png

skot06small1.png

 

A jeśli chodzi o tekstury, to w sumie na tym projekcie chciałem się nauczyć tworzyć porządne tekstury. Nie wiem tylko, czy nie narzuciłem sobie za dużego detalu... szykują się nieprzespane noce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzóć w większej rozdziałce bo mało widać.

Na "łysym" modelu dziwnie wyglądała przednia płyta, chodzi mi o wariacje GI przy tym drążku z przodu, ale na tym renderze już tego nie widać. poza tym wierzyczka się błyszczy, a reszta nie...

Model spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do większej wersji, kilka bugów co dopiero teraz wyszły poprawionych:

SKOT

 

Jeśli chodzi o wariacje na "łysym" to były one spowodowane szybszym/mniej dokładnym algorytmem AO, więc panika nie potrzebna ;) A wieżyczkę faktycznie przeoczyłem, zdawało mi się, że to wcześniej poprawiłem...

Edytowane przez shqoopoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności