Skocz do zawartości

Pojazd 3D: bmw 5


guufox

Rekomendowane odpowiedzi

bmw.JPG

 

Witam, zaczalem sobie samodzielnie modelowac juz bez tutaka beemke, i pierwszy problem jaki mi sie pojawia to z blueprintami, zgadzaja mi sie zawsze 2 wymiary a trzeci to juz nie bardzo, blueprinty robilem w photoshopie przy uzyciu linijki wiec chyba dokladnie, a tu mam takie rozbieznosci, np zgadza mi sie gora, i bok, ale front juz nie, zawsze dwa wymiary ani nie 3, na ile dokladnie sa te blueprinty? i czy taka maska do bmw moze byc? Dziekuje za wszelakie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

blood brother co ty gadasz? wystaczy je ladnie poustawiać w 3d i shopie spr do linijek :P

No jak na razie to mało:/

 

człowieku jak ty mozesz pracować z tym czymś po prawej na górze viewportu ? tylko nie mów ze urzywasz nav bara jeszcze ? to w maxie 2009 to totalny niewypał jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozik1.JPG

wozik2.JPG

 

Dalem sobie spokoj z bmw, gdyz nie moge dopasowac dobkladnie blueprintow a bez tego jak wiadomo ani rusz :) a probowalem roznych i zawsze bylo cos nie tak:/. Wizalem sie wiec za audika, i dochodze do wioska ze czlowiek to chyba nie ma talenta, co myslice o tej siateczce? Wogole co innego robic samemu a co innego z tutka. Samemu strasznie ciezko :( Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności