Skocz do zawartości

Problem: Zmiana kolorów


Arthi76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie? Chciałbym wykonać we flash-u prezentację np jakiegoś wnętrza. Chodzi mi o zmianę kolorów np. ścian, drzwi podłogi klikając określone kolory. Nie znam się w ogóle na flesh-u ale chciałbym się dowiedzieć jak do tego tematu najlepiej podejść, mam kogoś kto zna sie na fleshu ale nie wiem jakie będą potrzebne materiały wyjściowe. Czy np render pomieszczenia i maski na poszczególne elementy, czy wyrenderować wszystkie kombinacje kolorów. Choć liczę na bardziej proste rozwiązania. Może są jakieś gotowe skrypty lub tutoriale. Jakby mógł ktoś pomóc?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mozna tak jak w przykladzie polona, ale mi sie wydaje, ze w przypadku koloru scian zwykle robi sie jednak rendery. Duzo tam sie zwykle dzieje z cieniami, jakims swiatlem odbitym. A zmiana koloru we flashu da troche monotonny kolorystycznie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by mialo sens jakby byly tryby przenikania tak jak w photoshopie...

 

a próbowal ktos robic sciany w 3 podstawowych kolorach i wzajemne przenikanie? :D nigdy nie testowalem czy kolory sie mieszaja w poprawny sposob przy takim "systemie"

 

no i na pewno byloby duzo kombinacji jezleli chodzi o polozenie clipow w warstwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności