Skocz do zawartości

Scena 3D: domek


Nash23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak już wspomniałem w poprzednim moim poście jestem nowy w wiz zewnętrznych. Jednak dzięki takim userom jak Loki można iść dalej.

Teraz trawka chyba lepsza.

Lis - mam nadzieje że w tych 300 domkach w katalogu nie znajdziesz czegoś podobnego :P -wybacz.

PS

Projekt nie mój.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

takich nie było :)

Okej to powytykam.

Fajnie trawwa z przodu wyszła, można by poprawić trochę kolor.

Tafla wody nienaturalna, a przynajmniej ja takiej nie widziałem nigdy. Powinieneś zarysować jakąś fakturę wody, tutaj poprosu jest płaska powierzchnia z glosem. w dodatku czarna, powinieneś przepuścić trochę światła pod spód.

 

W domku ciemno jak diabli. a nie powinno. ładnie by wyglądały również jakieś firanki, coś za oknami zaraz.

 

Tło, chmury. brzydkie, rozciągnięte i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeżiorko wygląda jakby w nim była ropa a nie woda :) spróbój zmniejszyć ziarnistość trochę i tego glossa, i daj na bumpa/dispa jakąś mapkę, może zwykła proceduralna "waves" będzie dobrze wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt, że światło nie w moim stylu, ale coś tutaj jest nie tak. Tzn brakuje jakiejść wyrazistości. Jakiego filtra AA używasz? Może jakieś detail enchencement w Irr włącz czy coś? I dlaczego w środku tak ciemno? Trawka dużo fajniejsza niż w poprzednim. ;)

 

Lis: To się szum chyba mówi, ale ja się nie znam, mogłem się pomylić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności