Skocz do zawartości

Wiz: Parter domu jednorodzinnego.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich i dziękuję za komentarze.

 

Widzę, że strasznie wszystkich ubodły okna, które na tym ujęciu faktycznie wyglądają jakbym tylko odjął dwa boxy. Na swoją obronę mogę jedynie pokazać, że aż tak strasznie one nie wyglądają:

14copywk5.th.jpg

 

tokem: Drobne niedopatrzenie. Wszystkie okna w kuchni mają tą samą szerokość i tak jakoś mi się odrazu z klamką skopiowało. To okno za baterią nie otwiera się, tzn nie będzie się otwierało. Czarna tafla przy lustrze to przedłużenie kamienia, który znajduje się na całej kolumnie, miało to tworzyć jakąś spójną całość.

demigod: A niech się otwierają! Po to są. :P Zlew faktycznie leży za wysoko, ale chciałem tą część troszkę bardziej wyeksponować, stąd też tak wysoki połysk. Jest to tylko na potrzeby wizki. ;) Dzięki.

hcpiter: Projekt przy współpracy z pracownią PiK Studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne rendery :) Sądząc po świetle to pewnie v-ray? Ponieważ jestem niejako z musu mentalowcem, a v-ray dopiero się uczę, mam pytanie, czy ta chłodna kolorystyka to efekt ustawień w v-rayu? Chodzi mi o taką delikatną żółto-zieloność (sorry za słowotwórstwo), szczególnie widoczną w części podłogi. Genialnie to wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jestem tu poraz pierwszy i patrząc na Te projekty stwierdzam ze właśnie o to mi chodzi;) dopiero zaczynam przygode z 3dmaxem ale chce szybko opanować ten program zeby tworzyć aranzacje wnętrz, studjuje na asp gdzie niestety nie uczymy sie obsługi 3dmaxa a w rezujtacie sa wymagane prezentacje projektow. dlatego bardzo prosze o pomoc! wskazowki jak zaczac, jaki podrecznik jest najlepszy do nauki projektowania. Myśle ze otrzymam fachowa i profesjonala odpowiedz;) jeszcze raz baaardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, poznańska akademia? A co do fachowej pomocy... wiesz, ja w sumie jestem na przykład samoukiem, fachową pomoc, za co ogromne dzięki i pokłony kilku Panom tutaj (nie będę robił obciachu i wymieniał z nicka), znajdziesz na forum w WIPie. Reszta to kilka tutków z neta, typu aversis

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności