Skocz do zawartości

digital painting - nieumarły


Rafael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze witamy na forum :)

Obrazek ładny, choc szkoda ze b/w. Przepaskudziłes troszke z zacienieniem i sa miejsca w ktorych ciezko sie rozczytac bez przyjrzenia sie sprawie. Uspokój troszek cały rysunek, bo za mocno tło uderza przez czarna postac. W tle brakuje glebi, pierwsze półeczki mieszają sie za bardzo z postacia dalej jest juz tylko rozmycie i brak wiekszego plynnego przejscia.

Popracowałbym nad poza moze schował troche jedna z nog, poza tym troche ma dziwnie glowe osadzona i wyglada jakby miał krzywe nierowne barki.

I wywalilbym ten napis NO COPY! bo strasznie paskudzi na całej pracce.

Popracuj nad tym jeszcze bo rysuneczek całkiem fajny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wilk, wilk te lapy takie ma dziwne, zreszta caly jest jakis powyginany i moze jeszcze stopy koles ma za male ale malo widac przez NO COPY, jak juz bardzo chciales to zastrzezenie to cociaz male na dole, w rogu, cokolwiek ale to to przegiales, i jeszcze jedno ja tez mam tablecik pentagrama i rozumiem ze wacoma tablety sa o wiele lepsze, ale z moim za duzych problemow nie miewam, wiec nie bardzo rozumiem co za problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie...napis jest nie potrzebny...absolutnie bo dla 1 lepszego użytkownika PSa jest banalny do wycięcia...więc nie wiem po co się trudziłeś aby go tam umieszczać :)

 

natomiast cały trud poświęcony obrazkowi jak najbardziej jest nie wyrzucony w błotko :) naprawde bardzo ładna scenka...a to że jest b&w wcale nie przeszkadza w pozytywnym odbiorze wizualnym całości imo...naprawde kawałek dobrej roboty i to jeszcze pentagramem...:]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON COPY ..........???

jakby ktoś chciał kopiować....... Nie lubie jak ktos tak się eksponuje i jeszcze po angielsku....

tło mnie razi.Nie czuć klimatyu. A co do pieska to tak jak wyżej, drewniane ma nogi ;) fakt napracowałeś się ale jeszcze jedno. ryj tego kolesia. dziwnay jest jakiś. ta szczęka, a moze to nos, trudno powiedziec ale cos z nia jes nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Tiger1313

phantom, ja tez uzywam pentagrama :)

 

ja tesh używam pentagrama...ale jush mam dosyć jego ciągłych psuć...piórko jest zdecydowanie do d***...teraz zresztą i tak źle działą :( ale koniec OT...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha sie męczyć nie tabletem:P

 

A tak na powżnie to gostek jest niezły - ale napisy zupełnie psują klimat pracy - no i popraw tło bo strasznie zlewa sie z postaciami, aha i patrzac na pracke wydaje sie ze wilk ma cos nie tak z ciałem - jakby nieproporcjonalny - za długa szyja albo łąpy źle ułożone ..

Reszta spox - nie przerywaj prac

POzdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pentagrama...to chodzi mi o to ze kiedys mialem 512 poziomów nacisku... a teraz cos się zwaliło i jest chyba z 5, przy bardzo lekkim naciku krechy są spox ale przy nieco większym to robia się maksymalnie czarne (kiedys musialem nacisnac piorko o wiele mocniej by uzyskac takie mocne linie), oczywiście bawilem sie ustawienami tableciku, zmienialem sterowniki ..ale niestety efekt ciagle ten sam. Jest tez mały problem z dokladnascia odwzorowania rysowanych lini...ale coz ze niecale 300 zl to nie spodziewalem sie cudu...

Co do postaci i jego twarzy to taki mabyc...jest to nieumarly a wiec rozkladajacy sie koles...znieksztalcony przez trad itp..a jesli chodzi o wilka to wzorowalem sie na zdjeciu (coz wilka trudno spotkac na zywo) i raczej dokladnie staralem sie oddac to co na nim bylo..czyli ksztalty i proporcje..

A mam jeszcze pytanko ..czy ktos wie jak wymienic koncowke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm z tą twarzą to myśle że chodzi o to że jest strasznie nieproporcjonalna... obrysuj ją sobie konturem tak jakby nie było kaptura a zobaczysz o co mi chodzi... mały nosek, blisko siebie oczy, odległosć pomiedzy ustami a podbródkiem o wiele za duza... wszystko (oczy, usta, nos) blisko siebie a cała twarz bardzo długa...

 

pzdr...

 

edit:koncówke trzeba poprostu wyciągnąć np pensetą (czy jak to sie tam pisze)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentagramy są całkiem dobre za taką cenę. Jeżeli chodzi o te poziomu nacisku, spróbuj odkręcić końcówkę piurka (tam gdzie wkładasz baterie), złapać za tę część z baterią i wepchnąć w tę końcówkę z przuciskami. U mnie to pomogło, bo też mi się poziomu nacisku zwaliły. Z resztą jak kupiłem ten tablet to od razu był zepsuty, musiałem czekać całe 2 tygodnie na reklamacje:mad: Po tych dwuch zwałkach jakoś tam działa... :|

 

Praca fajna tylko troche za ciemna, nie zniechęcaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no! to wyglada o wiele lepiej ...super szata i material spodni ... ogolnie fajny koncepcik, ale nie podoba mi sie jednakowe rozmycie wszystkiego co nie jest postacia ... chcialbym jeszcze zobaczyc tego Nharwa z bliska ... daj jakies zblizenie na detale ... to ciekawa pracka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata wygląda ok, ale spodnie już nie za bardzo. Nie za bardzo wiem gdzie on ma kolano. Poza tym chyba szyja za długa, ale to Ci wybacze :) No i pojechałes blurem po całym tle, płaskie ono strasznie.Szkoda ze jedenyego koloru pracce dodaje logo (za duze z napsiem ). Pracka ogolnie ok, mogłes sie jednak bardziej postarac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności