Skocz do zawartości

pojazd 3d: Laguna 2 (wprawka)


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Jest wcześniej - od tamtego zcasu niewiele poprawiłem z racji tego, że zajmuję się czymś innym,a ten modelik to tak z doskoku cały czas :)

 

Zrobiłem jeszcze widok z tyłu - bardzo WIP dupeczka :)

 

l35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hehehe - jakby na to nie patrzeć to cała prawa strona do poprawy ;) :P

Mi tu nie pasuje jeszcze wiele rzeczy, ale że ciągle sobie dłubie to może wreszcie to popoprawiam :)

Co do PS>> Truuuu, truuuuu.. :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ciiiiiii.... czepiasz się :P Przynajmniej widać jaki lakier byłby dupny, gdyby taki został ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam patrze na ten towj model i jakos mnie nie przekonuje :/ dziwnie wyglada taki dziwacznie powyginany w niekorych miejscach :/

Troche chyba ten model ci nie wychodzi jakbys chcial :) no ale kazfy by chcial zeby wychodzilo extra a tak nie jest :) . Inne twoje pracki pamietne byly extra :) zreszta poczekamy zobaczymy wszystko da sie zrobic na cycus glancus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmm.. no i w tym momencie nie wiem, czy mam być z siebie dumny, czy mam być zawiedziony tym, że mi nie idzie z lagunką...

Co do tych domniemanych dziwnych wygięć to.. yy.. nie wiem o które Ci chodzi... pracuj na bprintach i ze zdjęciami i staram się zrobić wszystko tak, jak w oryginale :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnituko.. lepiej by widać chyba było na renderku bez lakieru.

 

Co do bledow to nie wiem.. mało widac :)

Mogłbys poprawić tylnie wycięcia na światła, są troche kanciaste po wewnętrznej stronie :).. jakiś jeszcze troche zbyt obły może model ?

 

Pozatym fajno :) Pracuj pracuj :) BO wiele widzielismy samochodow niedokonczonych.. w tym jeden mój :D

 

Mrrrrrrrrr ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No i czarujemy dalej :)

 

Standardowo tylko jedna strona - dokończona tylnia część i dodana lampa.. Chyba wreszcie zabiorę się za poprawianie wcześniej wytkniętych mi błędów :)

 

 

l37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Proszę.. oto i render bez materiałów - sorki, że takim sposobem, ale nie chce mi się wrzucać już na serwer :)

PS. Wyżyjcie się :P

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > M@Ti]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie liczy się - było zaznaczone wszystko wcześniej, szukaj dalej :P

Btw. kant z tyłu jest raczej dobrze.. można go w sumie troszkę pochylić, ale nie wiem, czy jest sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No to jeszcze raz ostatnie rendery :)

Btw. wczoraj podczas rozmowy na czacie zrobiłem lustereczko :) Pozdr00wki dla chłopaków :)

 

l37.jpg

 

l38.jpg

 

l40.jpg

 

l41.jpg

 

l42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Yyyyy... spójrz na karoserię jakiegoś samochodu... ona nie kończy się ostrymi kantami, tylko jest zaokrąglona ładnie.. choć może rzeczywiście u mnie jest zbyt okrągła?? ;)

 

A co do tego lusterka - no tak... zrobiłem go podczas rozmowy na czacie, a później tylko troszk poprawiłem fragmenty :) Ogólnie to 2h chata i 15 min szukania błędów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie jest świetny - ma ktoś jakieś foty tego rodzaju felgi do laguny?? Widziałem dziś taki na żywo i są troszkę inne od tych, które zrobiłem... tzn. ma więcej szczegółów, a ja na swoich miniatuowych zdjęciach niewiele widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności