Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: Kostka Rubika


virious

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zazwyczaj sie nie wypowiadam na poczatkujacych wipach, ale tym razem wyjatek zorbie (ale tylk na jednym, a nie na 3 topicach:) ):

 

Proponuje porzucic wanne, felge i kostke - odpalenie 3dtotal (sory za reklame, ale to jedyny portal na ktorym kojarze tutka) wejsc do dzialu tutoriali - i zabrac sie za tutorial o modelowaniu Joanny d\'arc - to ci na bank duuzo da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce Cie zniechcecac...ale pewnych rzeczy nie umieszcza sie w wipach... tyczy sie to zarowno tej kostki, wanny noi felgi...sa po prostu cianiutkie

 

przerob pare tutkow i zrob cos bardziej ambitnego... wtedy daj to na wipa. tak to tylko marnujesz czas swoj i innych proszac o jakies oceny... po prostu nie ma czego jeszcze oceniac...inna sprawa ze troche samokrytyki by sie przydalo.. no chyba ze uwazasz pare razy extrudowanego cube\'a za dzielo sztuki

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ironia na pewno :)

ile to ma faców?? :D jak długo się renderowało??

a tak powaznie to nie zrazaj sie opiniami, ale uwazam ze powinienes sobie wybrac jakis ambitny temat, i doprowadzic go do konca z pomoca forumowiczow, jezel jeszcze nie czujesz sie na silach to cwicz, praktyka czyni misia jak mawiaja...

greets

marek

 

ps. GREAT WORK DUDE

 

ps. napisal ten co wybral sobie ambitny temat hehe :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Moim zdaniem najwazniejsza rada jest taka abys tworzac co kolwiek z dziedziny 3D zawsze staral sie aby bylo to niepowtarzalnie, niezwykle...nie zawsze musza to byc jakies mega skomplikowane obiekty na co dowodem moze byc chocby galeria splutterfish\'a gdzie jest wiele bardzo prostych pracek ale sa one poprostu piekne...czemu umieszczasz sam obiekt w powietrzu i tyle ?? Gdzie tlo, oswietlenie ciekawa perspektywa ?? Skombinuj sobie jakiegos pozadnego rendera (czytaj Brazil\'a :D ) przemysl temat od poczatku do konca i do dziela !!!!

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej pierwszej pracki nie zamiescilem (bo mi wstyd bylo) 2 to low poly P-206 3 to jak i jest w trakcie tworzenia .Te 2 prace powstały po przerobieniu kilkunastu prostych tutków i kilku bardziej skomplikowanych oraz dokładnym sledzeniu stronki 3dmax.Może tez powinienes ta droga ruszyc .bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... za duzo to tutaj niema do oceniania, ale to sa jak widze twoje poczatki, nie zrazaj sie ostrymi komentarzami, rob swoje...

 

Kostka rubika nie jest zbyt trudnym obiektem, ale jak ja wpieprzysz w fajne otoczenie pracka bedzie ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem tego w 30 min!! Poza tym myślałem, że ktoś mi pomoże odnośnie tego rendera i kolorów kostki, ale jak narazie odstawiacie liczenie moich box\'ów :(. A tak z innej beczki, to jest WIP, czyli Work In PROGRESS!! Więc nie wystawię tu od razu pracy nominowanej do jakiejś extra nagrody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności