Skocz do zawartości

Tech - robotica [WIP]


Gość Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ciekawy i fajny. podoba mi sie taki rodzaj \"drucianych\" konstrukcji. przyczepie sie tylko do tego, ze model sprawia wrazenie niestabilnosci - wyglada jak by zaraz ta wyrzunia miala go przewrocic na plecy. musial bys przesunac srodek ciezkosci do przodu - miedzy stopy modelu.

 

pozdr! kos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne .. mam nie odparte wrazenie ze iakas podsfiadoma inspiracja pochodzi z Gwieznych wojen :D a moze sie myle ?? no ale wracajac do tematu to preztdalo by sie zobaczyc ta postac z paru innych widokow .. tak aby bylo wiadomo jaki sa proparcie cial .. bo prawde mowiac ten sposob umieszczenia kamery nie jest zbyt trafny ... no ale jak narazie niezle .. pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczeże mówi±ć to na twoim miejscu przyczepiłbym t± wyrzutnie do korpusu i użył jej jako jest packa nie jako wyrzutni a w ¶rodku korpusu jest troche pusto :) tam bym dał co¶ nieco¶ broni która sie rozkłada na zawołanie robota dodatkowo na rękach dałbym mu taki mały detal jaki¶ laser albo karabin jak miały te roboty z SW Episode II :) wtedy by był całkiem odlotowy :) Ale to moje wyobrażenie :) pozatym projekt mi sie podoba. Zastrzeżenia mam do pistoletu i do dłoni trzeba by jes troche poprawić, maj± do¶ć dziwny kształt który tak ¶rednio pasuje do tej konstrukcji :)

 

POZDRAWIAM

Przemek

 

MAYA RULEZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny modelik... Ogolnie rzecz biorac projekt faktycznie przypomina troche roboty ze StarWars... Jakos styl robotow, wzglednie mechow, ze StarWars mi nie odpowiada. Wiem ze jest to subiektywna opinia, ale one sa poprostu niepraktyczne;).

Jak wspomnial adamkos, ta konstrukcja jest bardzo niestablna... podobnie jak wszystkie starwarsowe roboty. Byle wiatr i sie chlopaki z ziemi nie pozbieraja:).

Ale wracajac do modelu, faktycznie dobry model... ma swoj klimat, specyficzna kolorystyke, jednym slowem OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności