Skocz do zawartości

Budynki 3D - Serf


serf

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już się dowiedziałem moje modele nie nadają się na gamearty (xD) więc wrzucam tu swoje 2 poprzednie modele robione w gmaxie (oba były robione do gry Simcity 4) i najnowszy, także robiony w gmaxie ale wraz z nim staram się przejść na 3dmaxa :)

Bez zbędnego gadania:

 

pierwszy model:

?action=view&current=met-life-project-6a.jpg

met-life-project-6a.jpg

?action=view&current=met-life-tower-complete.jpg

met-life-tower-complete.jpg

 

Drugi model:

 

?action=view&current=render-55.jpgrender-55.jpg

 

?action=view&current=render-56.jpgrender-56.jpg

 

Trzeci model: (jeszcze w trakcie pracy)

 

render-12.jpg

Edytowane przez serf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W modelu 1 czemu okna na budynku po prawej są do połowy ? i na tej balustradzie na górze te małe okienka z ziemi wychodzą ?. w modelu 2 texturka na dachu mi się nie podoba i jakoś dziwnie tam pusto jeśli mógłbyś tam coś dodać to byłoby o niebo lepiej, bo przecież gracz będzie z góry patrzył i to musi jakoś wyglądać. Model 3 jest bomba podoba mi się.

 

pozdro snajper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper - okna są tak na 2 stronach budynku bo po prostu z tych stron do wieży przylega inny budynek ;) Co do okienek, cóż to był mój pierwszy model na którym się uczyłem, więc ma prawo mieć niedoskonałości :) Tekstura dachu w 2 modelu jest do wymiany, zrobię to kiedy będę robił inne wersje tego budynku. Tym że pusto jakoś się nie przejmuję, jest druga wersja tego modelu zapaćkana na dachu nadbudówkami (ten jest inspirowany oryginalnym dachem - nadbudówki są obecnie) i ta z kopułą robi znacznie większą furorę ;)

Co do modelu 3 - dziękuję, mi też się podoba :D

 

indian - hmm może nie wyglądają jak na zdjęciach ale akurat oświetlenie było chwalone :) Nie mniej jednak dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności