Skocz do zawartości

Teczka 2d: meariss


meariss

Rekomendowane odpowiedzi

A tak, bo tą panią, to już z głowy dokończyłem z braku podręcznika przy sobie. Co zresztą świadczy o tym, że przyda mi się jeszcze sporo nauki anatomii. ;d Yyy, a tak teraz patrząc na skan tych szkiców, to mi się jakieś takie metaliczne wydają. ;o

 

Co do rysowania myszką, to akurat wpadłem na dość prosty sposób imitowania nacisku, czyli po prostu rysowania krechy z wciśniętym shiftem (ze zmniejszonym kryciem i przepływem) w ten sposób, żeby w środku kolor był bardziej nasycony niż na brzegach. Dlatego tego typu enviro mi się chciało rysować.

 

Poza tym, jeszcze taki speedzik, zobaczymy co z tego wyjdzie:

 

1.jpg

Edytowane przez meariss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

przy szkicach widac, ze nie zająłeś się anatomią jak trzeba. wyglada bardzo koślawo. Proponuję (bez złośliwości czy arogancji) posiedziec pilnie nad anatomią. Teraz tego nie widzisz, ale każda postać jest fatalnie narysowana anatomicznie. Ciało ma określona budowę, wybrzuszenia czy wgłebienia jakie rysujesz to rzeźba mięśni stawów i szkieletu. Wszyzstko ma swoje logiczne następstwo. Mięsięń A przyczepiony do szkieletu w miejscu B oraz C daje określoby kształt. Swiadomość i wiedza nie pozwolą Tobie robić takich kolących oczy błędów anatomicznych.

 

A co do prac myszką i tabletem - ja porzuciłem tablet, bo był niewygodny. Wróciłem do myszki. Tablet jeszcze się przydawał do rezerwacji miejsca na filiżankę kawy i talerz z obiadem, ale wyrzuciłem, bo się od ciepła odkształcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przy szkicach widac, ze nie zająłeś się anatomią jak trzeba. wyglada bardzo koślawo. Proponuję (bez złośliwości czy arogancji) posiedziec pilnie nad anatomią. Teraz tego nie widzisz, ale każda postać jest fatalnie narysowana anatomicznie. Ciało ma określona budowę, wybrzuszenia czy wgłebienia jakie rysujesz to rzeźba mięśni stawów i szkieletu. Wszyzstko ma swoje logiczne następstwo. Mięsięń A przyczepiony do szkieletu w miejscu B oraz C daje określoby kształt. Swiadomość i wiedza nie pozwolą Tobie robić takich kolących oczy błędów anatomicznych.

 

A dziękować za konstruktywną krytykę, jak najbardziej mile widziana. :)

 

Tablet jeszcze się przydawał do rezerwacji miejsca na filiżankę kawy i talerz z obiadem, ale wyrzuciłem, bo się od ciepła odkształcił.

 

Nie no, to było zabójcze. :D Mam nadzieję, że nie Wacom. ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności