Skocz do zawartości

Znikajacy internet - problem z polaczeniem


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Moze ktos bedzie umial mi odpowiedziec na pytanie co sie dzieje.

 

Od rana mam problemy z netem. Co chwile znika mi polaczenie na kilka dobrych minut, po czym na krotko wraca i znowu...

 

Tak bardzo nie moglem sobie poradzic z problemem, ze przeinstalowalem system.

A tu znowu zonk... (nie ma tego zlego, i tak musialem to zrobic)

 

Najzabawniejsze, ze widzi siec, moge z cmd spingowac wszystko i wszystkich, wlacznie z soba, kompem w sieci, routerem, onetem, wirtualna, SPI gatewayem, itp.

 

Ale gdy chce otworzyc www, albo GG - dupa.

Wpisanie numeru IP z pinga, zamiast normalnego adresu nic nie daje.

Gdy chce wejsc do panelu routera, to tez nie wchodzi (zaznaczam ponownie, ze w tym samym czasie pinguje wszystko).

 

Mam UPC i router NetGear. Podpiety jestem kablem. Jest jeszcze bezprzewodowo podpiety laptop, na ktorym wszystko smiga bez problemu i z ktorego pisze tego posta.

 

 

Ma ktos jakies pomysly? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja mialem podobny problem ale z routerem belkin`a, meczylem sie z tym 2 dni i nic dodatkowo wi-fi tez nie wysylalo, a jak wyslalo to po 3min wszystko sie blokowalo.

U mnie pomogl firmware update routera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy: masz router podpięty do Internetu, a za routerem jeden komputer podłączony kablem, a drugi przez Wifi? Przez Wifi wszsytko działa, a ten drugi komputer ma problemy? Sprawdź dokładnie, czy kabel nie jest uszkodzony.

 

Tak bardzo nie moglem sobie poradzic z problemem, ze przeinstalowalem system.

Bez urazy, ale LOL... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiem, wiem;) Ale to byla juz oznaka frustracji, na zasadzie depilowania nog chemioterapia;) Niewazne, po 2 latach nalezalo mu sie tak czy inaczej;)

 

Gdyby kabel byl uszkodzony to chyba wyskakiwalby komunikat zerwania polaczenia z siecia, co?

No i niemoglbym w tym czasie niczego pingowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co wszystko wskazuje na problem z routerem. Podpialem kompa bezposrednio do modemu i poki co wszystko jest ok.

 

Sprobuje zrobic jeszcze przywrocenie ustawien fabrycznych. Jak nic nie pomoze, to zglosze usterke w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpialem kompa bezposrednio do modemu, to problem zniknal.

 

Swiezutki system stanal, wykupilem licencje NOD32 i ok godz. 01:47 zaatakowal wirus, ktorego NOD zglasza jako Virut.NBK.

 

Moglem tylko patrzec jak sie kopiowal na moich oczach i podpinal pod kazdy plik .exe w zasiegu wzroku. 1650 zgloszen NODa w ciagu kilku minut, poza tym windows stoi zatkany....

 

dramat. NOD nie mogl nic z tym zrobic nawet, a i tak ponoc jest jedynym, ktory tego wirusa w ogole wykrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności