Skocz do zawartości

[Interior] White Living


Gość BiX

Rekomendowane odpowiedzi

elo.

 

Nie mam już siły się bawić tą sceną, wiem że jest tu dużo błędów i wiele można by jeszcze poprawic oraz dodać.. Ale muszę ruszać dalej i zacząć nowy projekcik. Prosze was o komenty na temat co jest źle etc. Wezmę to pod uwagę przy następnych moich wizkach. Poza tym co 5min wywala mi błąd.. i wiele nie moge już zrobić. Wiecie czym może to być spowodowane?

 

r17eesmallig7.jpg

 

i tutaj duża rozdziałka:

http://img8.imageshack.us/img8/9199/r17eepf9.jpg

 

pozdrawiam, BiX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do jakości wizki spoko. Nie wiem tylko czemu ściana gdzie znajduje się tv jest pusta, patelnia?( chyba nie pasuje do tego typu wnętrz) no i szafki brak uchwytów... sory że się czepiam ale wnętrze generalnie mi nie leży jest takie jakich jest pełno na ryku. Lampa stojąca ma chyba złe miejsce osoba która będzie wstawał będzie w nia udeżać ;) Co do wywalania z programu z 3ds max to ostatnio też miałem taki problem i przyczyna leżała w teksturach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo,

Dzięki za komenta. Pusta gdyż już nie miałem pomysłu co tam dać a to wywalanie mnie dobijało. Więc zostało tak. Miałbyć garnek ale patelni nigdy nie robiłem to pomyślałem, że teraz sproboje. Tak się wydaję jest ona nad stołem i raczej ciężko będzie się o nią udeżyć. Uchwyty są :) takie dyskretne.. Może faktycznie z 3 drzwiczkami będize problem na górze ^^.

 

To jest wizka dla treningu tylko (z naciskiem na rendering) ;)

 

hmmm textury.. ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki błąd Ci wywala?

 

Generalnie to tylko ERROR zwykły z zapytaniem czy zrobić recovera... I się wyłancza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interior tak? A mam takie pytanie bo z grafiką 3d nie miałęm dużo kontaktu... Czym sie różnią inventor, 3ds max i autocad? Bo mam zamiar zacząć sie uczyć ale nie wiem który wybrać.

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez comander_barnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J|L - elo, dzięki ;) Owszem, modeling własny. Wszsytko własne hehe, nie lubię 'gotowców' jestem przeciwko wręcz... A tak jak wszsytko samemu to moge miec pretensje i żale tylk do siebie w razie czego XD

 

pozdrawiam, BiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności