Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Chciałem obejrzeć ich stronę i tego reela którego tu postowali jakiś czas temu, ale ich strona jest w przebudowie.

Pamiętam że mieli podobno sporo ambitnych projektów przed sobą, ale nic o nich nie słychać. Czy ktoś coś wie na ich temat?

  • Odpowiedzi 15
  • Wyświetleń 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

tak to prawda, Klicek jest najslabszym ogniwem i musi z tym zyc ;):P

poza tym jest ok, i mamy wlasna gwiazde smierci, lepsza jak oryginalna bo bardziej nadeta i z wieksza sila razenie ;)

Napisano

smiechem zartem, tez mnie ciekawi co tam sie dzieje, tak na powaznie jakbyscie jakies wieksze info napisali (symek moze?) to byloby fajnie, bo tak bez wyjasnienia stronka w budowie to nie ten teges :P

 

pozdr,

pionier.

Napisano

Studio ma sie dobrze, dzieki wszystkim za troske. Pracujemy, rozwijamy sie i niedlugo damy znac, co sie u nas dzieje. ( Strona www pojawi sie w swoim czasie, nie jest to w koncu najwazniejszy punkt programu ;) )

 

pozdr.,

skk.

Napisano

Witam!

Jako oficjalny szpieg Szoguna (nie mylić z Shogunem3D) odnosząc się do wypowiedzi kolegi Marcina brzmiącej:

 

ja jestem najslabszym ogniwem i musze z tym zyc

 

dementuję pogłoski jakoby Kazimiera Sz. (znana również jako "Prowadząca") pracowała w firmie Human-Ark.

 

Dziękuję za uwagę

Piotr Leruszyński

Napisano
Witam!

Jako oficjalny szpieg Szoguna (nie mylić z Shogunem3D) odnosząc się do wypowiedzi kolegi Marcina brzmiącej:

 

 

 

dementuję pogłoski jakoby Kazimiera Sz. (znana również jako "Prowadząca") pracowała w firmie Human-Ark.

 

Dziękuję za uwagę

Piotr Leruszyński

 

Leru, a Ty coś wypiłeś, czy po prostu jesteś przepracowany?

Napisano
  • Autor

Aha, no to dobrze że pomimo perturbacji działacie, bo liczyłem że zobaczę jakieś fajne reele i te projekty zapowiedziane, a nie tylko te reklamy jak z innych firm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.