Skocz do zawartości

Czy ktoś wie co się dzieje z Human Ark?


dziczyzna

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem obejrzeć ich stronę i tego reela którego tu postowali jakiś czas temu, ale ich strona jest w przebudowie.

Pamiętam że mieli podobno sporo ambitnych projektów przed sobą, ale nic o nich nie słychać. Czy ktoś coś wie na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm nie wiem co moge napisac a czego nie :) najlepiej poczekac na Symka. To oczym moge napisac to tyle ze starego zespolu zostaly dwie osoby ja i kreska;) w firmie pracuje 13 osob o ile dobrze pamietam , ja jestem najslabszym ogniwem i musze z tym zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

tak to prawda, Klicek jest najslabszym ogniwem i musi z tym zyc ;):P

poza tym jest ok, i mamy wlasna gwiazde smierci, lepsza jak oryginalna bo bardziej nadeta i z wieksza sila razenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiechem zartem, tez mnie ciekawi co tam sie dzieje, tak na powaznie jakbyscie jakies wieksze info napisali (symek moze?) to byloby fajnie, bo tak bez wyjasnienia stronka w budowie to nie ten teges :P

 

pozdr,

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio ma sie dobrze, dzieki wszystkim za troske. Pracujemy, rozwijamy sie i niedlugo damy znac, co sie u nas dzieje. ( Strona www pojawi sie w swoim czasie, nie jest to w koncu najwazniejszy punkt programu ;) )

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako oficjalny szpieg Szoguna (nie mylić z Shogunem3D) odnosząc się do wypowiedzi kolegi Marcina brzmiącej:

 

ja jestem najslabszym ogniwem i musze z tym zyc

 

dementuję pogłoski jakoby Kazimiera Sz. (znana również jako "Prowadząca") pracowała w firmie Human-Ark.

 

Dziękuję za uwagę

Piotr Leruszyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako oficjalny szpieg Szoguna (nie mylić z Shogunem3D) odnosząc się do wypowiedzi kolegi Marcina brzmiącej:

 

 

 

dementuję pogłoski jakoby Kazimiera Sz. (znana również jako "Prowadząca") pracowała w firmie Human-Ark.

 

Dziękuję za uwagę

Piotr Leruszyński

 

Leru, a Ty coś wypiłeś, czy po prostu jesteś przepracowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności