Skocz do zawartości

3d studio max 2009 - gdzie szukać CROP render?


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, od jakiegoś czasu knuję jak przywrócić do położenia z wersji 3d studio 9 menu rozwijane z wyborem opcji ile chce wyrenderować (Crop, Region, View itp) Dawniej bylo na belce nad viewportem, a teraz musze otworzyć Render Frame Window czy jak to sie cholerstwo nazywa, i dopiero tam wybierać, co generalnie jest frustrujące. Jest szansa jakos się tego pozbyć (i tak używam VFB z vraya wiec to całe okno tylko zasłania widok w viewporcie)

 

Nie wiem czy się jasno wyraziłem, jak coś to wrzucę screeny - coś dawno nie spałem więc możliwe że troche bredze już :)

 

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o widzisz tam nie szukałem :) chcialem jakos przywrócić sobie to do menu głównego ekranu, ale to też spore przyspieszenie, wiec dzieki. Dal bym Ci reputacje ale nie moge już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Panowie, można to jakoś przywrócić do toolbara, tak jak to było w 2008? Przecież to rozwiązanie obecne, z przeproszeniem, ssie, i to z podwójnym pomlaskiem. :|

 

 

szukałem, ale nie znalazłem nigdzie tego - fakt beznadziejnie to "usprawnili" - a za określenie "ssie z podwójnym pomlaskiem" masz + rep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Panowie, można to jakoś przywrócić do toolbara, tak jak to było w 2008? Przecież to rozwiązanie obecne, z przeproszeniem, ssie, i to z podwójnym pomlaskiem. :|

Nie no press ciut przesadzasz chyba, nie jest aż tak źle, a konkretnie jeden klik więcej bo trzeba na Render Frame Window kliknąć i reszta jak dawniej praktycznie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności