Skocz do zawartości

nowa książka - Ujarzmij potęgę 3ds max 5!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Mały newsik od wydawnictwa Helion:

 

3ds max 5. Projekty i rozwiązania.

 

Nakładem wydawnictwa Helion ukazała się nowa książka o maksie

\"3ds max 5. Projekty i rozwiązania\". Znajdziesz tu ogromną

liczbę nowych funkcji pozwalających na tworzenie niezrównanej

grafiki i animacji trójwymiarowych. To nie tylko praktyczy

wstęp do pracy z programem 3ds max, lecz także wiele gotowych,

przydatnych rozwiązań wykorzystujących najbardziej zaawansowane

funkcje programu.

 

Wkrótce dojdze do mnie ta książka i postaram się napisać coś więcej na jej temat.

 

Książka opiera się głównie na tłumaczeniu:

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/1401827551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla poczatkujacych to obowiazkowa lektura, a inni musze przejrzec spis tresci i porownac ze swoja wiedza. Ja nie bylem poczatkujacym i po przeczytaniu tej knigi duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialem.

 

Kiedys o niej pisalem na tym forum tak:

 

\"Harnessing 3ds max 5 to najlepiej sprzedajaca sie i najwyzej oceniana ksiazka na amazonie.

 

Swietnie opisuje mozliwosci Maxa od podstaw, do bardziej zaawansowanych technik modelowania i animacji. Surface Tools? Poly? SubDiv Surfaces? NURBS? Wszystko tu jest! Autor zwrocil uwage na czesto pojawiajace sie bledy i poradzil, jak sobie z nimi radzic.

 

Kazdy temat to teoria, zakonczona zadaniem praktycznym, swego rodzaju tutorialem. To dzieki nim nauczylem sie w koncu uzywac Lofta i Surface Tools, nie mowiac o najpopularniejszym teraz PolyModelingu ;)

 

Nie ma co sie zastanawiac, to obowiazkowa lektura dla kazdego, kto chce zablysnac swoja znajomoscia Maxa. Nie ma lepszej ksiazki na swiatowym rynku, a w Polsce nigdy sie pewnie nie pojawi.

 

Ksiazke kupilem 4 miesiace temu po starej cenie 260zl + 50zl koszt przesylki (w przeliczeniu z dolarow). Czy wydalbym tyle na badziew? Chyba nie.\"

 

Hyh, jak widac Helion mnie zaskoczyl. A moze czytali mojego posta? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polecacie mi tą książkę nawet jeśli mam już \"Po prostu 3dsmax5\", \"Ćwiczenia praktyczne 3dsmax5(jakos tak)\" i \"techniki modelowania 3dsmax4 Biblia\"??

bo wiecie 100 zł to jest dość dużo jak dla mnie więc wolałbym sie upewnić czy kupować czy lepiej dać se spokój.

moglibyście mi napisać odpowiedz na emaila: [email protected]?? bo na forum nie wiem kiedy bede

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem zadnej polskiej ksiazki do Maxa w wersji wyzszej niz R2, wiec trudno mi sie ustosunkowac do zarzutow. Wiem jednak, ze ta ktora chwalilem jest obowiazkowa lektura dla poczatkujacych i tego zdania sie trzymam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności