Skocz do zawartości

Pojazd 3d: VW Golf 5


Karkosik

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając forum widze dużo zarąbistych samochodów i postanowiłem zrobić swoje. Padlo na golfa V (jako ze auta to nie moja dziedzina, a golfik gladki to i prosty). Tyle ze jak probowalem robić standardowo jak to zrobiłem uaza czyli osobno blotnik maska itp. to sie zaciąłem juz przy blotniku a dokladniej przy miejscu gdzie blotnik przechodzi w słupek, ale mniejsza. Postanowiłem zrobic to tak jak widzialem w jednym tutku gdzie jest pokazany mercedes klasy e. Czyli najpierw ogólnie cała bryła potem cut i detal. Tworze ten wątek po to żebyście mi pomogli i od razu powiedzieli czy moja siatka jest dobrze zrobiona i z takiej siatki dobrze mi sie potem bedzie robiło detal. Wypominajcie wszystko co złe i dobre i mówcie jak to naprawić(najlepiej mówcie to w taki sam sposób w jaki probujecie wytlumaczyć coś dziecku;)

 

I siateczka(jak bedzieli chcieli z MeshSmooth to piszcie):

 

http://img6.imageshack.us/my.php?image=golf1v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No widze ze brak zainteresowanych tematem. A tymczasem mały update:

 

acd37e714158273bm.jpg

 

815197e944421118m.jpg

 

f5ecf45ad17f9b17m.jpg

 

PS. Mam jeszcze jedno pytanie. Chciałbym wiedzieć jak oceniacie mój poziom jak na 15 latka. Biorąc pod uwage że 3dsmaxem zajmuje sie jakies na oko 8 miesiecy. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak dla mnie model prezentuje się nawet dobrze ale jako że ja sie nie znam to nie będe szukał jakis błedów bo specjaliści sami to zrobia :) Natomiast co do PS. to nie ma jakiegoś takiego postrzegania prac przez pryzmat wieku bo tak naprawde możena robic coś dobrze mając nawet 7 lat. Natomiast 8 miesięcy to przyzwoity czas i widac że się dośc szybko uczysz. To się chwali bo w późniejszym okresie może się taka umiejętnośc przydać. Np: ja w maxsie siedze 8 miesięcy ale nie chce zabierać się za samochody narazie bo to już troche zabiera czasu, a szkoła nagli :) Tak więc nie ma znaczenia ile masz lat bo liczy się zapał i cheć do pracy, a nie to czy masz 7,9 czy 15 lat ^^ Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Pantera masz całkowitą słuszność. Dużo się namęczyłem przy przednim błotniku, żeby ułożyć siatkę tak ażeby przy słupku było gładko(ok 1,5h samo miejsce przy słupku :D) A tak poza to dzięki za komenty i czekam na dalsze spostrzeżenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki mnie teraz zmotywowaliście :D Zabieram się do roboty.

PS. Chłopaki teraz nie wiem co zrobić. Jest tak jak zrobie szyby to jaki mam na nie wrzucić materiał, tak żeby środka nie było widać(którego nie ma i nie będzie bo to miał być tylko taki trening)??? Zaznaczam że renderuje w V-Ray'u także jak macie jakieś linki to dawajcie. Ja za ten czas poszukam na vray-materials.de :D

Edytowane przez Karkosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności