Skocz do zawartości

Pojazd 3d: nissan_350z


pawlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by kulexy

Spoko, tylko za duze te screeny... zrob renderek jakis 800x600, bo ciezko jest powiedziec cokolwiek, gdy sie nie widzi modelu w calosci tylko trzeba przewijac okienko...

kto przewija, ten przewija.....

 

ale render to dobra myśl.... ogólnie model nawet fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zmiany!!

I rendery troche mniejsze najlepiej 800x600 bo forum sie rozjezdza.

Ale modeling swietny tylko ze z 350 to duzo czesci sie nie zgadza:).

1.wyciecia na masce.

2.przy tylnich lampach nie jest zbyt równo.

3. na boku 350 jest w orginale taki dosc mocny kant a w twoim jest jakis taki cieniutki prawie niewidoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maske bede poprawial , tylko nie mam czasu , tylbedzie poprawiany a nierobie orginalnie(jesli chodzi o srodek? ) daltego ze to nie ma sensu i tak juz mam dosc niebieskich kropek , jeszcze konca niewidac a co do tego ostego kontu to poprawie to zeby byl bardziej widoczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć duży monitor albo rozdziałke :) u mnie widać bardzo dobrze...i widze bardzo ładny kawałek roboty...bardzo interesująco się ta furka prezentuje...bo nareszcie ktoś umie ładne ujęcia robić :) bardzo pozytywne wrażenie...czekam na więcej...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Z powodu braku czasu niezrobilem duzo bo nie bylo jak :((( jedyne co to nowy spojler z przodu i zaczolem robit tylni ...

 

ab.jpg

 

new.jpg

 

spojler_tyl.jpg

 

x.jpg

 

lakier bedzie inny lepszy duzo (mam nadzieje ) ten to tak tylko na probe , a co do kol to sa stare od porsche co modelowalem dalem je tylko dlatego bo robilem nadkola tzn wyrownywalem itd .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model super! Kilka bugów jest, ale można przymknąć na nie oko ;) Ale wnerwia mnie przedni spojler :/ Moim zdaniem jest brzydki i nie pasuje do tego auta..... Teraz przód Ferrari Enzo przypomina... Zmień to plizzzzz...

 

Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler... Ja chce inny spojler...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności