Skocz do zawartości

Teczka 2D: RebeDC update 04.05.09


RebeDC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne brwi i ciepłe kolory oka przechodzące w chłodne cienie, ale coś czuję, że gdyby ściągnąć mu hełm, to anatomia by się sypnęła. Oczodoły byłyby na innych poziomach.

Edytowane przez dzudzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to gorzej i to sporo mi pracki wychodza od Twoich to tak na poczatek ;D

zeby nie bylo ze sie dowalam poprostu :p

-bialko jest za jasne albo nie wycieniowane h lighty na zrenicy jakos nie pasuja nie bardzo wiem tez skad ten czarny kolor przy lewym oko z jego prawej strony .. nie wiem co to jest pod metalowa oslonka nosa z prawej strony takie cos biale ;d

-kolorystyka skora i ta fakturka mi sie podoba bardzo miejscami zbyt blurowate w porownaniu do reszty na nosie i policzku

jezeli chodzi o calosc to mi calkowicie nie pasuje prawa strona wyglada jakby byla pod innym kontem niz lewa strona najwiekszy problem bym widzial w proporcjach poprostu bo wykonczenie kolory skora helm i ta brew wyszla naprawde fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczy błąd jest taki, że w Twoich pracach 60% obrazka stanowi czerń.

(a w tym http://www.max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=62326&d=1238260516 90% )

Pobaw się kolorami. W tym ostatnim już jest lepiej..ale za to anatomia się posypała okrutnie..póki co nie porywałbym się na tak odjechaną perspektywę i światło. Tyle ode mnie:) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Ale czemu mówisz że posypała sie anatomia w ostatnim obrazku ?

Robiłem go na podstawie zdięcia samego siebie .... to co jestem nie symetryczny ? ok przystojniak to ze mnie nie jest zgodzę się ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj mniejszej wielkosci te prace, bo ciezko sie je czyta, a gorszy efekt poteguje jeszcze fakt, ze sa to szkice i brakuje im detalu...

No i wlasnie- przydalo by sie, zebys gdzies przysiadl i jakis konkretny detal zrobil (nawet szkicowo), bo na razie w wiekszosci operujesz duzymi plaszczyznami i prace wydaja sie pustawe...

Pouzywaj troche brushy o twardszych krawedziach, bo na razie wszystko takie mgliste jest.

Kolorki sa spoko (to chyba Twoja najmocniejsza strona choc chyba widzialem tam czarny;]), ale warto poprobowac w troche innych gamach sie tez poobracac.

O dizajnie nic nie mowie, bo sie nie znam :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Długo mnie nie było, ale na szczśćie znalazlem troche czasu na zrobienie pare prac.

Zamieszczam 4 ostatnie.Co o nich myślicie ?

 

krytyka mile widziana :) bo pochwały to raczej nie bedzie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności