Skocz do zawartości

Portfolio - prośba o ocenę


Rozmin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Jestem tutaj nowy, ale grafiką zajmuję się już jakiś czas.

Ostatnio miałem chwilkę to wypociłem kolejną wersję swojego portfolio. Poprzednie okazało się katastrofą, więc teraz prosiłbym o jakieś rady i ocenę.Z założenia wersja ta nie była robiona pod IE6. Testowałem tylko pod IE7 i FF.

Dzięki z góry za wszystkie komentarze :)

 

Link do portfolio: http://adamrozmus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ta strona nie wygląd źle, ważne że jest rozplanowana jakoś składnie, zakres umiejętności czytelny itd.

Tu jedynie zmieniłbym sposób wypunktowania - wymień od punktów wszystkie programy - PS, FLA i AE też.

 

Projekt graficzny, hmm, powiem szczerze że widziałem lepsze, ten jest przeciętny, czasem o to chodzi. Wejdziesz troche bardziej w standardy graficzne z web2.0 i bedzie dobrze, zacznij od typografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ( ten ornament ) poniżej głównej ramki wygląda mało estetycznie i w dodatku wyraźnie widać krawędzie.

Ogólnie mi się podoba, nie pogubiłem się znaczy jest prosto, na plus w osobistym odczuciu kolorystyka - akurat na mnie pomarańcze działają kojąco :).

Ikony specjalność zaś z "innej bajki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok, bez fajerwerków, ale schludnie i przejrzyście. I polon ma racje - typografia leży.

 

Jeśli już chcesz programy na których pracujesz wymieniać, to wywal ten napis z góry, zostaw cuby (bo bez nich pusto będzie) i potem wszystkie pragramy i do czego, bo teraz główny soft nie jest opisany, tylko poboczny (znowu za polonem powtarzam :P )

 

I w kontakcie ci się pasek przewijania rozjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. ogólnie wygląda bardzo ładnie i co ważne fajnie się przegląda te stronke. Jednak nie podoba mi się kompletnie ten ornament na dole. Lepiej poprostu umieścic tam stopke z danymi adresowymi, bo widze, że stopki brak jak narazie :). Myśle, że tekst lepiej pasowałby w kolorze jasno kremowym. Menu górne jest nierówne pewnie tak miało być, ale proste było by bardziej estetyczne. No i najwazniejsze o czym nikt chyba nie wspomniał. Zwróc uwage na białe linie na górze boksów z tłem i menu. Kiepsko to wygląda. Zakładajac, że korzystasz z PS Musisz w opcji warstwy Bevel and Emboss ustawić kolory HighLight Mode i Shadow Mode na bliższe kolorom tła. Jak narazie widać, że masz poprostu biały i czarny. Spokojnie możesz też stronke poszerzyć, zwiekszysz w ten sposób marginesy, które sa za małe. Rozpisałem się, ale mam nadzieje, że coś ci to pomoże :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmin

Całkiem całkiem imho :P

 

anuszirwan

Strasznie długo się to ładuje, już czekałem na jakiś szał, pełna animacje a tu pomarańczowe tło i kółka.

A takie błędy np. w About me jak "programy których uRZywam'' odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności